Luxusný rozkladací jedálenský stôl LINOSA 3 čierna

Nový produkt

Jedálenský stôl LINOSA 3 je určený do moderného interiéru. Jedálenský stôl má základnú  dĺžku 160  a šírku 89 cm. Jeho výška je 75 cm. Tento luxusný jedálenský stôl ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 208 alebo až 256 cm.

Viac detailov

dodanie 3-4 týždne

530,00 € s DPH

Detaily

Luxusný jedálenský stôl LINOSA 3

LINOSA 3  lesklý stôl je dlho očakávanou novinkou výrobcu Hubertus. Zmenená verzia nášho predchádzajúceho bestsellera Linosa 2  vás určite osloví. Modernizovaný tvar, tenšia vrchná doska so zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a UV žiareniu sú vylepšeniami tohto štýloveho stola. Samozrejme, čo je najdôležitejšie, tento stôl tiež obsahuje vysokú funkčnosť, vrátane možnosti rozloženia. Synchronizované vodidlá umožnia roztiahnuť stôl až na 208-256 cm zo základnej dĺžky 160cm.
Charakteristické nohy - dva stĺpy - v staršej verzii LINOSA 2 so štvorcovým prierezom sme po novom nahradili trojuholníkovom prierezom  spojeným  tromi chrómovanými tyčami, čo je určite pozoruhodným prvkom.  Zaujímavý  dizajn stola určite pritiahne pozornosť a štýlovo dotvorí váš domov.

Farebné prevedenie jedálenského stola LINOSA 3

Jedálenský stôl LINOSA 3 sa vyrába vo farebnom prevedení:

biela/biela

cappucino/biela

čierna/biela

šeda/biela

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných jedálenských stolov. Teraz prichádzame s novým modelom praktického, moderného a kompaktného jedálenského stola štýlového dizajnu s možnosťou zvoliť si rôzne druhy farebného prevedenia. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného jedálenského stola.

Použité materiály pre jedálenský stôl LINOSA 3

Základným materiálom pre výrobu modelov jedálenských stolov z tejto kolekcie je vysokolesklá MDF doska HUBERTUS SUPER LESK, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design . Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre jedálenské stoly je kvalitná technológia vysokého lesku, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre jedálenské stoly s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky jedálenských stolov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa poúžívajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Vyberte si jedálenský stôl

Jedálenské stoly, ktoré Vám ponúkame, sa opierajú o aktuálne dizajnové trendy v kuchyniach a jedálňach a preferujú tzv.pure line, čiže  jednoduchosť tvaru a účelnosť. Tomu zodpovedá moderný jedálenský  stôl, kus nábytku pýšiaci sa designom, rovnými líniami, odolným a ľahko čistiacim sa povrchom. Ak ho umiestnite do priestoru, prisuniete pár stoličiek a získate nielen jedinčný solitaire, ale tiež priestor pre väčší počet stravníkov. Nezabúdajme, že za jedálenským stolom sa stretávajú nielen hostia a všetci členovia domácnosti za účelom stravovania, no veľakrát sa pri ňom preberajú tie najrôznejšie udalosti i dôležité rozhodnutia. Jedálenský stôl sa tak stáva akýmsi symbolom rodinnej súdržnosti a vzájomnej komunikácie. Je preto veľmi dôležité dbať pri jeho výbere nielen na elegantný design, kvalitné materiály rôznych prevedení a ich precízne spracovanie, ale aj dostatočne zodpovedajúci modelový variant.

Tabuľka dát

Výška75 cm
Šírka140 cm (188 cm)
Hĺbka89 cm
Hmosnosť85 kg
Rozmer balenia133 x 10 x45 cm, 94 x x 27 x 70 cm, 96 x 12 x 90 cm
Hmotnosť balenia23 kg, 34 kg, 28 kg
Dodacia doba21 - 31 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Luxusný rozkladací jedálenský stôl LINOSA 3 čierna

Luxusný rozkladací jedálenský stôl LINOSA 3 čierna

Jedálenský stôl LINOSA 3 je určený do moderného interiéru. Jedálenský stôl má základnú  dĺžku 160  a šírku 89 cm. Jeho výška je 75 cm. Tento luxusný jedálenský stôl ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 208 alebo až 256 cm.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: