Luxusný rozkladací jedálenský stôl RIVIA 120 LESK

Nový produkt

Luxusný jedálenský stôl RIVIA 120 je praktickou variantou riešenia moderného interiéru. Jedálenský stôl má dĺžku 120 cm a šírku 80 cm. Jeho výška je 75 cm. Na vrchnej doske jedálenského stola je použitý tvrdený akryl. Tento luxusný jedálenský stôl ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 170 cm.

Viac detailov

dodanie 2-3 týždne

499,00 € s DPH

Detaily

Luxusný, prakticky jedálenský stôl RIVIA 120

Luxusný jedálenský stôl RIVIA 120 je praktickou variantou riešenia do malého moderného interiéru. Jedálenský stôl má dĺžku 120 cm a šírku 80 cm. Jeho výška je 75 cm. Na vrchnej doske jedálenského stola je použitý tvrdený akryl. Tento luxusný jedálenský stôl ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 170 cm.

Jedálenský stôl stojí na podstavci, ktorý je rovnako ako vrchná doska z materiálu s vysokým leskom.

Farebné prevedenie jedálenského stola RIVIA 120

Luxusný jedálenský stôl RIVIA 120 sa vyrába vo farebnom prevedení:

VYSOKOLESKLÉ PREVEDENIE:

vrchna doska/noha/podstava

čierna/biela/čierna

biela/biela/biela

biela/čierna/biela

šeda/biela/šeda

čierna/čierna

MATNÉ PREVEDENIE:

čierna MAT/biela lesk/čierna MAT

biela MAT /biela lesk/biela MAT

šeda MAT/biela lesk/šeda MAT

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných jedálenských stolov. Teraz prichádzame s novým modelom praktického, moderného a kompaktného jedálenského stola štýlového dizajnu s možnosťou zvoliť si rôzne druhy farebného prevedenia. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného jedálenského stola.

Použité materiály pre jedálenský stôl RIVIA 120

Základným materiálom pre výrobu modelov jedálenských stolov je  MDF doska potiahnutá  fóliou od rakúskeho výrobcu  SENOSAN  SUPER LESK alebo pre matný povrch MAT, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre jedálenské stoly je kvalitná technológia vysokého lesku alebo matného povrchu, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre jedálenské stoly s vysokým leskom a matom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky jedálenských stolov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa poúžívajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Vyberte si jedálenský stôl

Jedálenské stoly, ktoré Vám ponúkame, sa opierajú o aktuálne dizajnové trendy v kuchyniach a jedálňach a preferujú tzv.pure line, čiže  jednoduchosť tvaru a účelnosť. Tomu zodpovedá moderný jedálenský  stôl, kus nábytku pýšiaci sa designom, rovnými líniami, odolným a ľahko čistiacim sa povrchom. Ak ho umiestnite do priestoru, prisuniete pár stoličiek a získate nielen jedinčný solitaire, ale tiež priestor pre väčší počet stravníkov. Nezabúdajme, že za jedálenským stolom sa stretávajú nielen hostia a všetci členovia domácnosti za účelom stravovania, no veľakrát sa pri ňom preberajú tie najrôznejšie udalosti i dôležité rozhodnutia. Jedálenský stôl sa tak stáva akýmsi symbolom rodinnej súdržnosti a vzájomnej komunikácie. Je preto veľmi dôležité dbať pri jeho výbere nielen na elegantný design, kvalitné materiály rôznych prevedení a ich precízne spracovanie, ale aj dostatočne zodpovedajúci modelový variant.

Tabuľka dát

Výška75 cm
Šírka120 (170) cm
Hĺbka80 cm
Hmosnosť70 kg
Rozmer balenia138 x 8,5 x 62 cm, 114,5 x 16 x 49 cm
Hmotnosť balenia29kg, 41 kg
Dodacia doba14 - 21 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Luxusný rozkladací jedálenský stôl RIVIA 120 LESK

Luxusný rozkladací jedálenský stôl RIVIA 120 LESK

Luxusný jedálenský stôl RIVIA 120 je praktickou variantou riešenia moderného interiéru. Jedálenský stôl má dĺžku 120 cm a šírku 80 cm. Jeho výška je 75 cm. Na vrchnej doske jedálenského stola je použitý tvrdený akryl. Tento luxusný jedálenský stôl ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 170 cm.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: