Luxusný rozkladací jedálenský stôl KOLOS MAX LESK /až 468cm/viac farieb

Nový produkt

Luxusný jedálenský/konferenčný stôl KOLOS je určený na rodinné alebo firemné posedenie až pre 22 osôb . Stôl má základnú dĺžku 160 cm a šírku 100 cm. Jeho výška je 75 cm a  ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 228, 276,324,372,420 cm alebo až na 468 cm.

Viac detailov

SKLADOM dodanie do 24hod.

1 250,00 € s DPH

Detaily

Stôl KOLOS MAX je dlho očakávaným novým prírastkom kolekcie nábytku spoločnosti Hubertus. Nakoniec ho môžeme prezentovať v plnej kráse a môžete ho mať priamo vo svojom dome alebo firme. Takýto multifunkčný kus nábytku určite ocenia všetci členovia rodiny. Nepochybne hlavnou výhodou je schopnosť rozložiť sa od 160 cm, na 228 cm, 276 cm, 324 cm, 372cm ,420 cm až do maximálnej dĺžky 468 cm! Vďaka takej všestrannosti sa stôl zmestí na každú príležitosť , jedným slovom bude praktický v každej situácii. Čo je dôležité - extra vkladané diely sa nachádzajú priamo v stole, takže nebudú zaberať cenné miesto v skrini. Stôl poskytne pohodlné posedenie až pre 22osôb.

KOLOS MAX stôl, rovnako ako iný vysoko lesklý nábytok, je podstatou dobrého dizajnu. Jednoduchá forma, ako vždy s nami, ide ruka v ruke s estetickým a pôsobivým vzhľadom, ale aj s vysokou funkčnosťou.
Stôl KOLOS  tiež rozlišuje podobu. Nenájdeme tam tradičné štyri nohy. Namiesto toho je doska založená na širokom stĺpci, ktorý má odkladací priestor pre extra diely. 

Ukážka rozkladania model KOLOS 160:

Aby všetci, ktorí majú záujem o stôl Kolos si ho mohli do svojho interiéru prispôsobiť, Hubertus pripravil štyri vysoko lesklé farby:

Farebné prevedenie jedálenského stola KOLOS MAX

Luxusný jedálenský stôl KOLOS MAX sa vyrába vo farebnom prevedení:

biela vysoký lesk / vysoký lesk

čierna vysoký lesk / biela vysoký lesk

šedá vysoký lesk / biela vysoký lesk

cappucino vysoký lesk/ biela vysoký lesk

čierna vysoký lesk/čierna vysoký lesk

biela vysoký lesk /čierná vysoký lesk

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných jedálenských/konferenčných stolov. Teraz prichádzame

s novým modelom praktického, moderného a kompaktného jedálenského stola štýlového dizajnu s možnosťou zvoliť si rôzne druhy farebného prevedenia. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného jedálenského stola.

Použité materiály pre jedálenský stôl KOLOS MAX

Výrobky sú vyrobené z najkvalitnejšieho materiálu v spolupráci s rakúskou firmou SENOSAN:

Super LESK, kvalitná mdf doska pokrytá LESKLOU akrylovou fóliou. Celý výrobok je vo vyhotovený v dokonalom vysokom lesku.

Super MAT, kvalitná mdf doska pokrytá MATNOU akrylovou fóliou, ktorá vytvára hlboký zamatový efekt. Matný povrch je použitý iba na povrchu dosky stola a na podnoži. Nohy sú vždy vyrobene vo vysokom lesku. MAT poskytuje perfektné estetické a údržbové vlastnosti.

Super PRINT*, mdf doska s trendovým povrchom (rôzne prírodné dekorácie) s povrchom vyrobeným  pomocou vysoko pokročilej inovatívnej technológie tlače tekutých polymérových atramentov. Výsledkom po vytvrdnutí potlače je krásny odolný vzor (v lesklom alebo matnom prevedení, ktoré je dostupné iba na vrchnej pracovnej doske). Nohy sú vyrábané vo vysokom lesku.

Super DECOR, najkvalitnejšie melamínové dosky so štruktúrou prírodnou dreva, z ktorých je vyrobená vrchná doska a podstava. Nohy sú vyrábané vo vysokom lesku.

Všetok nábytok (akrylový LESK a MAT , super PRINT  a super DEKOR) sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a UV žiareniu ako aj tepelnou odolnosťou do 100 stupňov C.

Na čistenie sa odporúča sa používať mokré mikrovláknové utierky bez pridania čistiacich prostriedkov.

 Každý povrch dosiek pre jedálenské stoly s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

* Pozor! Vo verzii super PRINT nie je vrstva laku ideálne rovnaká, čo sa (ale nemusí) prejaviť do mikroskopických nerovnosti na povrchu. Tieto vlastnosti však neovplyvňujú estetické, funkčné a úžitkové hodnoty a neovplyvňujú kvalitu stola a jeho vonkajšieho povrchu. PRINT povrch má zvýšenú odolnosť proti poškriabaniu a UV faktorom, preto tieto vlastnosti nie sú predmetom záruky.

 

Rozkládanie stola:

Patentovaný lištový systém predĺženia dosky stola umožňuje jednoduché a funkčné rozloženie jednou osobou, pričom pri ľubovoľnom rozložení je stôl plne stabilný. Jeho stabilitu zabezpečujú najkvalitnejšie oceľové lišty s guľôčkovým posuvom od európskeho výrobcu. Na spodnej podstave sú špeciálne plastové klzáky, vďaka ktorým je možné stôl jednoducho presúvať bez poškodenia povrchu

Vyberte si jedálenský / konferenčný stôl

Jedálenské stoly, ktoré Vám ponúkame, sa opierajú o aktuálne dizajnové trendy v kuchyniach a jedálňach a preferujú tzv.pure line, čiže  jednoduchosť tvaru a účelnosť. Tomu zodpovedá moderný jedálenský  stôl, kus nábytku pýšiaci sa designom, rovnými líniami, odolným a ľahko čistiacim sa povrchom. Ak ho umiestnite do priestoru, prisuniete pár stoličiek a získate nielen jedinečný solitaire, ale tiež priestor pre väčší počet stravníkov. Nezabúdajme, že za jedálenským stolom sa stretávajú nielen hostia a všetci členovia domácnosti za účelom stravovania, no veľakrát sa pri ňom preberajú tie najrôznejšie udalosti i dôležité rozhodnutia. Jedálenský stôl sa tak stáva akýmsi symbolom rodinnej súdržnosti a vzájomnej komunikácie. Je preto veľmi dôležité dbať pri jeho výbere nielen na elegantný design, kvalitné materiály rôznych prevedení a ich precízne spracovanie, ale aj dostatočne zodpovedajúci modelový variant.

Tabuľka dát

Výška75 cm
Šírka160 cm (286 - 468cm)
Hĺbka100cm
Hmosnosť130 kg
Rozmer balenia108 x 9 x 97 cm, 131 x 6 x 53 cm, 96 x 12 x 90 cm,96x12x30,
Hmotnosť balenia39 kg, 18 kg, 28 kg,40kg,5kg
Dodacia doba14 - 21 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Luxusný rozkladací jedálenský stôl KOLOS MAX LESK /až 468cm/viac farieb

Luxusný rozkladací jedálenský stôl KOLOS MAX LESK /až 468cm/viac farieb

Luxusný jedálenský/konferenčný stôl KOLOS je určený na rodinné alebo firemné posedenie až pre 22 osôb . Stôl má základnú dĺžku 160 cm a šírku 100 cm. Jeho výška je 75 cm a  ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 228, 276,324,372,420 cm alebo až na 468 cm.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: