Luxusný rozkladací jedálenský stôl KOLOS MAX MAT /až 468cm/viac farieb

Nový produkt

Luxusný jedálenský/konferenčný stôl KOLOS MAX je určený na rodinné alebo firemné posedenie až pre 22 osôb . Stôl má základnú dĺžku 160 cm a šírku 100 cm. Jeho výška je 75 cm a  ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 228, 276,324,372,420 cm alebo až na 468 cm.

Viac detailov

dodanie 2-3 týždne

1 250,00 € s DPH

Detaily

Stôl KOLOS MAX je dlho očakávaným novým prírastkom kolekcie nábytku spoločnosti Hubertus. Nakoniec ho môžeme prezentovať v plnej kráse a môžete ho mať priamo vo svojom dome alebo firme. Takýto multifunkčný kus nábytku určite ocenia všetci členovia rodiny. Nepochybne hlavnou výhodou je schopnosť rozložiť sa od 160 cm, na 228 cm, 276 cm, 324 cm, 372cm ,420 cm až do maximálnej dĺžky 468 cm! Vďaka takej všestrannosti sa stôl zmestí na každú príležitosť , jedným slovom bude praktický v každej situácii. Čo je dôležité - extra vkladané diely sa nachádzajú priamo v stole, takže nebudú zaberať cenné miesto v skrini. Stôl poskytne pohodlné posedenie až pre 22osôb.

KOLOS MAX stôl, rovnako ako iný vysoko lesklý nábytok, je podstatou dobrého dizajnu. Jednoduchá forma, ako vždy s nami, ide ruka v ruke s estetickým a pôsobivým vzhľadom, ale aj s vysokou funkčnosťou.
Stôl KOLOS  tiež rozlišuje podobu. Nenájdeme tam tradičné štyri nohy. Namiesto toho je doska založená na širokom stĺpci, ktorý má odkladací priestor pre extra diely. 

Ukážka rozkladania model KOLOS 160:

Farebné prevedenie jedálenského stola KOLOS MAX

Luxusný jedálenský stôl KOLOS MAX sa vyrába vo farebnom prevedení:

vrch biela matná / nohy biela vysoký lesk

čierna matná / nohy biela vysoký lesk

šedá matná / nohy biela vysoký lesk

čierna matná /čierna vysoký lesk

biela matná /čierna vysoký lesk

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných jedálenských/konferenčných stolov.

Teraz prichádzame s novým modelom praktického, moderného a kompaktného jedálenského stola štýlového dizajnu s možnosťou zvoliť si rôzne druhy farebného prevedenia. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného jedálenského stola.

Použité materiály pre jedálenský stôl KOLOS MAX

Základným materiálom pre výrobu modelov jedálenských stolov z tejto kolekcie je kvalitná MDF doska HUBERTUS SUPER LESK alebo MAT, ktorá je výhradne vyrábaná z materiálov od rakúskeho výrobcu SENOSAN a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre stoly je kvalitná technológia vysokého lesku alebo MATU, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre jedálenské stoly s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky jedálenských stolov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa používajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Vyberte si jedálenský / konferenčný stôl

Jedálenské stoly, ktoré Vám ponúkame, sa opierajú o aktuálne dizajnové trendy v kuchyniach a jedálňach a preferujú tzv.pure line, čiže  jednoduchosť tvaru a účelnosť. Tomu zodpovedá moderný jedálenský  stôl, kus nábytku pýšiaci sa designom, rovnými líniami, odolným a ľahko čistiacim sa povrchom. Ak ho umiestnite do priestoru, prisuniete pár stoličiek a získate nielen jedinečný solitaire, ale tiež priestor pre väčší počet stravníkov. Nezabúdajme, že za jedálenským stolom sa stretávajú nielen hostia a všetci členovia domácnosti za účelom stravovania, no veľakrát sa pri ňom preberajú tie najrôznejšie udalosti i dôležité rozhodnutia. Jedálenský stôl sa tak stáva akýmsi symbolom rodinnej súdržnosti a vzájomnej komunikácie. Je preto veľmi dôležité dbať pri jeho výbere nielen na elegantný design, kvalitné materiály rôznych prevedení a ich precízne spracovanie, ale aj dostatočne zodpovedajúci modelový variant.

Tabuľka dát

Výška75 cm
Šírka160 cm (286 - 468cm)
Hĺbka100cm
Hmosnosť130 kg
Rozmer balenia108 x 9 x 97 cm, 131 x 6 x 53 cm, 96 x 12 x 90 cm,96x12x30,
Hmotnosť balenia39 kg, 18 kg, 28 kg,40kg,5kg
Dodacia doba14 - 21 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Luxusný rozkladací jedálenský stôl KOLOS MAX MAT /až 468cm/viac farieb

Luxusný rozkladací jedálenský stôl KOLOS MAX MAT /až 468cm/viac farieb

Luxusný jedálenský/konferenčný stôl KOLOS MAX je určený na rodinné alebo firemné posedenie až pre 22 osôb . Stôl má základnú dĺžku 160 cm a šírku 100 cm. Jeho výška je 75 cm a  ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 228, 276,324,372,420 cm alebo až na 468 cm.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: