Luxusný rozkladací jedálenský stôl LARGO DEKOR /až 400cm/

Nový produkt

Luxusný jedálenský/konferenčný stôl LARGO je určený do moderného interiéru. Stôl má základnú dĺžku 160 cm a šírku 100cm. Jeho výška je 75 cm a  ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 208,256,304,352 alebo až na 400 cm. Povrchové úpravy  LESK , MAT, DECOR kameň, mramor, drevo. 

Viac detailov

dodanie 2-3 týždne

1 099,00 € s DPH

Detaily

Stôl LARGO je dlho očakávaným novým prírastkom kolekcie dizajnového nábytku spoločnosti Hubertus. Nakoniec ho môžeme prezentovať v plnej kráse a môžete ho mať priamo vo svojom dome alebo firme. Takýto multifunkčný kus nábytku určite ocenia všetci členovia rodiny alebo kolegovia pri porade. Nepochybne hlavnou výhodou je schopnosť rozložiť sa od 160 cm, na 208,256,304,352 až do maximálnej dĺžky 400cm! Vďaka takej všestrannosti sa stôl zmestí na každú príležitosť , jedným slovom bude praktický v každej situácii. Čo je dôležité - extra vkladané diely sa nachádzajú priamo v stole, takže nebudú zaberať cenné miesto v skrini.

GRANDE stôl, rovnako ako iný vysoko lesklý nábytok, je podstatou dobrého dizajnu. Jednoduchá forma, ako vždy s nami, ide ruka v ruke s estetickým a pôsobivým vzhľadom, ale aj s vysokou funkčnosťou.
Stôl GRANDE  tiež rozlišuje podobu, nenájdeme tam tradičné štyri nohy. Namiesto toho je doska založená na širokom stĺpci, ktorý má odkladací priestor pre extra diely. 

Aby všetci, ktorí majú záujem o stôl GRANDE si ho mohli do svojho interiéru prispôsobiť, v ponuke je množstvo farieb:

Farebné prevedenie jedálenského stola LARGO

LESK prevedenie  -  biela lesk, čierna lesk, šedá lesk, cappucino lesk

MATNE prevedenie - biela MAT ,čierna MAT ,šedá MAT

DEKOR mramor ,kameň, drevo

Použité materiály pre jedálenský stôl LARGO

Stôl sa vyrába vo viacerých zaujímavých farbách vo vysokom LESKU a MATE aj imitácii kameňa, mramoru a dreva. Vyberte si farbu stola, ktorá bude najlepšie vyhovovať interiéru vašej jedálne alebo firmy.

Základným materiálom pre výrobu stolov z tejto kolekcie je kvalitná MDF doska od rakúskeho výrobcu SENOSAN,

ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre konferenčné stolíky je kvalitná technológia vysokého LESKU , MATU a DECORU,  preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre stoly s vysokým leskom aj matom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Vyberte si jedálenský stôl

Jedálenské stoly, ktoré Vám ponúkame, sa opierajú o aktuálne dizajnové trendy v kuchyniach a jedálňach a preferujú tzv.pure line, čiže  jednoduchosť tvaru a účelnosť. Tomu zodpovedá moderný jedálenský  stôl, kus nábytku pýšiaci sa designom, rovnými líniami, odolným a ľahko čistiacim sa povrchom. Ak ho umiestnite do priestoru, prisuniete pár stoličiek a získate nielen jedinečný solitaire, ale tiež priestor pre väčší počet stravníkov. Nezabúdajme, že za jedálenským stolom sa stretávajú nielen hostia a všetci členovia domácnosti za účelom stravovania, no veľakrát sa pri ňom preberajú tie najrôznejšie udalosti i dôležité rozhodnutia. Jedálenský stôl sa tak stáva akýmsi symbolom rodinnej súdržnosti a vzájomnej komunikácie. Je preto veľmi dôležité dbať pri jeho výbere nielen na elegantný design, kvalitné materiály rôznych prevedení a ich precízne spracovanie, ale aj dostatočne zodpovedajúci modelový variant.

Tabuľka dát

Výška75 cm
Šírka160 cm ( 400cm)
Hĺbka100cm
Hmosnosť144 kg
Rozmer balenia158 x8x23cm, 110x125x92m, 110x71x22cm, 87x22x21cm, 73x12x9cm
Hmotnosť balenia14kg, 34kg, 48kg, 16kg, 32kg
Dodacia doba14 - 21 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Luxusný rozkladací jedálenský stôl LARGO DEKOR /až 400cm/

Luxusný rozkladací jedálenský stôl LARGO DEKOR /až 400cm/

Luxusný jedálenský/konferenčný stôl LARGO je určený do moderného interiéru. Stôl má základnú dĺžku 160 cm a šírku 100cm. Jeho výška je 75 cm a  ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 208,256,304,352 alebo až na 400 cm. Povrchové úpravy  LESK , MAT, DECOR kameň, mramor, drevo. 

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: