Konferenčný stolík Hubertus MATERA 2 viac farieb

Nový produkt

Konferenčný stolík MATERA 2 je určený do moderného interiéru. Konferenčný stolík má dĺžku 120 cm a šírku 70 cm. Stolík ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčšsia jeho rozmery na 170 x 70 cm. Jeho výška je 50 cm. Konferenčný stolík MATERA 2 je výškovo nastaviteľný a tým ponúka celkovú výšku do 65 cm.

Viac detailov

dodanie 3-4 týždne

349,00 € s DPH

Detaily

Luxusný rozkladací konferenčný stolík Matera 2 - moderný dizajn vo vašej obývačke

Konferenčný stolík MATERA 2 je určený do moderného interiéru. Konferenčný stolík má dĺžku 120 cm a šírku 70 cm. Stolík ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčšsia jeho rozmery na 170 x 70 cm. Jeho výška je 50 cm. Konferenčný stolík MATERA 2 je výškovo nastaviteľný a tým ponúka celkovú výšku do 65 cm. Pod hlavnou doskou konferenčného stolíka s hrúbkou 6 cm sa nachádzádza odkladacia polička.

Biely konferečný stolík alebo čierny konferečný stolík? Matera 2 ponúka krásne farby s vysokým leskom

Konferenčný stolík MATERA 2 sa vyrába vo farebnom prevedení: biely stolík / šedá podstavec, čierny stolík/šedý podstavec, stolík dub sonoma/šedý podstavec, avola hnedá/šedý podstavec a Sheffield Umbra/šedý podstavec. Vyberte si tú správnu farbu stolíka k vašej sedačke alebo stenám obývačky.

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných konferenčných stolíkov. Teraz prichádzame s novým modelom praktického, moderného a kompaktného konferenčného stolíka štýlového dizajnu s možnosťou zvoliť si rôzne druhy farebného prevedenia. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného konferenčného stolíka.

Rozkladací konferenčný stolík MATERA 2 - vysoký lesk a maximálna kvalita opracovania

Základným materiálom pre výrobu modelov konferenčných stolíkov z tejto kolekcie je vysokolesklá MDF doska HUBERTUS SUPER LESK, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre konferenčné stolíky je kvalitná technológia vysokého lesku, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre konferenčné stolíky s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky konferenčných stolíkov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa poúžívajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Vyberte si praktický rozkladací konferenčný stolík s vysokým leskom

Konferenčné stolíky sú nepostrádateľným  doplnkom každej obývacej izby, kancelárie, či foyer(foajé), takže na ich designe veľmi záleží. Pri nesprávnom výbere tvaru alebo materiálu konferenčného stolíka sa môže ľahko narušiť celkový dojem miestnosti. Naše originálne stolíky spĺňajú všetko, čo dnešná moderná doba ponúka a Vy požadujete, vynikajú tvarmi podľa najnovších trendov, sú vyrobené z kvalitných materiálov a precíznym spracovaním.  Sú nielen elegantné, no zároveň bezpečné, dlhoveké a vynikajú svojou vysokou úžitkovosťou. Je len na Vás, či uprednostníte konferenčný stolík typu pure line, alebo stolík s rôznymi odkladacími priestormi, priehradkami alebo zásuvkami  pre odkladanie kníh, tlače, ovládačov, atď., našimi konferenčnými stolíkmi si iste dotvoríte priestor štýlovo a dokonale.

Konferenčný stolík rozkladací Matera 2 s dopravou zadarmo

Všetky ponúkané konferenčné stolíky, vrátane rozkladacieho konferečného stolíka Matera 2, získate za najlepšiu cenu na slovenskom webe aj s dopravou zadarmo. Väčšinu stolíkov máme skladom, preto je dodávka rýchla a jednoduchá. Stačí ci vybrať správny typ a farbu. Konferečný stolík rozkladací vo farebnej kombinácii, ktorú práve nemáme skladom pre vás zabezpečíme  zvyčajne do 21-30 dní.

Tabuľka dát

Výška50 cm (65 cm)
Šírka120 cm (170 cm)
Hĺbka70 cm
Hmosnosť57 kg
Rozmer balenia126 x 10 x 79 cm, 98 x 23 x 45 cm
Hmotnosť balenia30 kg, 27 kg
Dodacia doba14 - 21 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Konferenčný stolík Hubertus MATERA 2 viac farieb

Konferenčný stolík Hubertus MATERA 2 viac farieb

Konferenčný stolík MATERA 2 je určený do moderného interiéru. Konferenčný stolík má dĺžku 120 cm a šírku 70 cm. Stolík ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčšsia jeho rozmery na 170 x 70 cm. Jeho výška je 50 cm. Konferenčný stolík MATERA 2 je výškovo nastaviteľný a tým ponúka celkovú výšku do 65 cm.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: