TV stolík (držiak na stenu) Hubertus PANORAMA 2 vysoký lesk

Nový produkt

TV stolík (držiak) Panorama 2 s vysokým leskom je určený pre plazmové, LCD, LED  televízory s uhlopriečkou do 55" (137 cm). Jeho celková nosnosť je 45 kg a je prispôsobený k uchyteniu na stenu. Dve sklenené poličky z tvrdeného skla (hrúbka 8 mm) TV stolíka majú rozmer 865 x 360 mm (spodná) a 865 x 320 mm (vrchná).

Viac detailov

dodanie 3-5 týždnov

396,00 € s DPH

-10%

440,00 € s DPH

Detaily

TV stolík / držiak s podsvietením pre LCD, plazma televízory - Panorama 2 s vysokým leskom

TV stolík (držiak) Panorama 2 s vysokým leskom je určený pre plazmové, LCD, LED  televízory s uhlopriečkou do 55" (137 cm). Jeho celková nosnosť je 45 kg a je prispôsobený k uchyteniu na stenu. Dve sklenené poličky z tvrdeného skla (hrúbka 8 mm) TV stolíka majú rozmer 865 x 360 mm (spodná) a 865 x 320 mm (vrchná). Ich nosnosť je 8 kg. V zadnej časti stojana TV stolíka sa nachádzajú dva otvory pre instaláciu káblov audio / video komponentov. Samozrejmosťou je možnosť skrytia káblov. Súčasťou balenia je aj náradie potrebné k montáži.

Držiak obrazovky je v cene a je vybavený univerzálnym uchytením s rozostupom dier so závitom na zadnej stene TV - 710 x 450mm. V zadnej časti stavby (v stĺpci), sú káblové kanály, ktoré umožňujú zakryť všetky káble a drôty od audio-video techniky.

POZOR: ak máte TV s väčšou konfiguráciou dier, napr. VESA štandard 800 x 400, pošlite nám túto informáciu pred zakúpením TV stolíka na e-mail a štandardné prvky na montáž TV obrazovky bude možné vymeniť za dlhšie ešte pred odoslaním.

TV stojan / držiak je upevnený na stenu pomocou hmoždín, predná časť z jednej strany je výklopná na inštaláciu a skrytie kabeláže.

Farebné prevedenie TV stolíka PANORAMA 2 s vysokým leskom

TV stolík PANORAMA 2 s vysokým leskom sa vyrába vo farebnom prevedení:

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných TV stolíkov a TV stojanov na rôzne typy televízorov. Teraz prichádza s novým modelom praktického kompaktného TV stolíka / TV stojana pod plazmové, LCD, LED televízory štýlového dvojpolicového prevedenia s možnosťou inštalácie celej rady príslušenstva. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného TV stolíka / TV stojana.

Použité materiály pre TV stolík Panorama 2 s vysokým leskom

Základným materiálom pre výrobu modelov televíznych stolíkov z tejto kolekcie je vysokolesklá MDF doska HUBERTUS SUPER LESK, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre TV stolíky je kvalitná technológia vysokého lesku, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre TV stolíky s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky TV stolíkov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa poúžívajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Správny výber TV stolíka je dôležitý

Stolík alebo stojan na televízor dnes tvorí dôležitú a neodmysliteľnú súčasť každej domácnosti, ktorá elegantne dotvára váš interiér, preto je veľmi dôležité si vybrať ten správny TV stolík. Je dôležité si odpovedať na dve otázky: na čo budeme TV stolík používať a ako má vyzerať? Ak na TV stolík chcete položiť, príp. zavesiť len samotný televízor, postačí vám jednoduchý TV stolík. V prípade, že na TV stolíku chcete mať uloženú ďalšiu elektroniku, domáce kino či rôzne príslušenstvo - mali by ste počítať s väčším priestorom, zásuvkami  alebo policami. Tie môžu byť voľné,viditeľné alebo ukryté za dvierkami TV stolíka tak, ako aj všetky prepojovacie káble. V našej ponuke nájdete TV stolíky a stojany rôznych tvarov, kompatibility, materiálov, farieb, moderné aj konzervatívne a je len na vás, aký si vyberiete. Správny výber TV stolíka vám tak zaručí nielen pohodu a spokojnosť pri sledovaní programov, no zároveň zharmonizuje, či ozvláštni váš príbytok.

Tabuľka dát

Výška132,5 cm
Šírka130 cm
Hĺbka55 cm
Hmosnosť55 kg
Nosnosť TV45 kg
Maximálna uhlopriečka52"
Nosnosť poličky8 kg
Podsvietenienie
Rozmer balenia133 x 9 x 49 cm, 133 x 7 x 49 cm
Hmotnosť balenia29,5 kg, 26,5 kg
Dodacia doba21 - 31 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

TV stolík (držiak na stenu) Hubertus PANORAMA 2 vysoký lesk

TV stolík (držiak na stenu) Hubertus PANORAMA 2 vysoký lesk

TV stolík (držiak) Panorama 2 s vysokým leskom je určený pre plazmové, LCD, LED  televízory s uhlopriečkou do 55" (137 cm). Jeho celková nosnosť je 45 kg a je prispôsobený k uchyteniu na stenu. Dve sklenené poličky z tvrdeného skla (hrúbka 8 mm) TV stolíka majú rozmer 865 x 360 mm (spodná) a 865 x 320 mm (vrchná).