Luxusný TV stolík-stojan MARINO hnedá lesk

Nový produkt

Luxusný TV stolík / stojan Marino je určený pre televízory s uhlopriečkou do 65" (165 cm). Jeho celková nosnosť je 40 kg. Dve sklenené poličky TV stolíka sú podsvietené LED diódami a majú nosnosť max. 8 kg.

Viac detailov

dodanie 2-3 týždne

389,00 € s DPH

Detaily

Luxusný TV stolík / stojan s podsvietením pre LCD, plazma televízory - Marino

Luxusný TV stolík / stojan Marino je určený pre televízory s uhlopriečkou do 65" (165 cm). Jeho celková nosnosť je 40 kg. Dve sklenené poličky TV stolíka sú podsvietené LED diódami a majú nosnosť max. 8 kg. Police TV stolíka sú vyrobené z tvrdeného skla o hrúbke 6 mm. Samozrejmosťou je možnosť skrytia káblov. Súčasťou balenia je aj náradie potrebné k montáži.

Držiak obrazovky je v cene - maximálny rozostup dier so závitom na zadnej stene TV, je 600 mm na šírku a 450 mm na výšku. V zadnej časti stavby (v stĺpci), sú káblové kanály, ktoré umožňujú zakryť všetky káble a drôty od audio-video techniky.

POZOR: ak máte TV s väčšou konfiguráciou dier, napr. VESA štandard 800 x 400, pošlite nám túto informáciu pred zakúpením TV stolíka na e-mail a štandardné prvky na montáž TV obrazovky bude možné vymeniť za dlhšie ešte pred odoslaním.

Rozmery TV stolíka / stojana sú 780 x 1325 x 540 mm a celková hmotnosť 29 kg. TV stolík Marino stojí na podstavci s rozmermi 440 x 410 mm. Vzdialenosť od podstavca TV stolíka a spodnej poličky z tvrdeného skla je 234 mm. Medzi poličkami umiestnite audio / video komponenty s max. výškou 155 mm. Celková výška TV stojana s držiakom pre TV je 1325 mm.

Farebné prevedenie TV stolíka MARINO

TV stolík MARINO sa vyrába vo farebnom prevedení:

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných TV stolíkov a TV stojanov na rôzne typy televízorov. Teraz prichádza s novým modelom praktického kompaktného TV stolíka / TV stojana štýlového dvojpolicového prevedenia s možnosťou inštalácie celej rady príslušenstva. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného TV stolíka / TV stojana.

Elegantné LED podsvietenie

TV stolík Marino Max obsahuje jeden z populárnych dizajnových prvkov moderného interiéru, ktorý umocní zážitok zo sledovania TV a zároveň dotvára atmosféru - LED podsvietenie. To je realizované pomocou LED pásov na zadnej strane dosky TV stolíka s držiakom. Sklenené poličký TV stolíka sú nasvietené klasickými LED diódami, ktoré pri večernom sledovaní pôsobia luxusne.

Použité materiály pre luxusný TV stolík Marino

Základným materiálom pre výrobu modelov televíznych stolíkov z tejto kolekcie je vysokolesklá MDF doska HUBERTUS SUPER LESK, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre TV stolíky je kvalitná technológia vysokého lesku, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre TV stolíky s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky TV stolíkov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa poúžívajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Správny výber TV stolíka je dôležitý

Stolík alebo stojan na televízor dnes tvorí dôležitú a neodmysliteľnú súčasť každej domácnosti, ktorá elegantne dotvára váš interiér, preto je veľmi dôležité si vybrať ten správny TV stolík. Je dôležité si odpovedať na dve otázky: na čo budeme TV stolík používať a ako má vyzerať? Ak na TV stolík chcete položiť, príp. zavesiť len samotný televízor, postačí vám jednoduchý TV stolík. V prípade, že na TV stolíku chcete mať uloženú ďalšiu elektroniku, domáce kino či rôzne príslušenstvo - mali by ste počítať s väčším priestorom, zásuvkami  alebo policami. Tie môžu byť voľné,viditeľné alebo ukryté za dvierkami TV stolíka tak, ako aj všetky prepojovacie káble. V našej ponuke nájdete TV stolíky a stojany rôznych tvarov, kompatibility, materiálov, farieb, moderné aj konzervatívne a je len na vás, aký si vyberiete. Správny výber TV stolíka vám tak zaručí nielen pohodu a spokojnosť pri sledovaní programov, no zároveň zharmonizuje, či ozvláštni váš príbytok.

Tabuľka dát

Výška132,5 cm
Šírka78 cm
Hĺbka54 cm
Hmosnosť29 kg
Nosnosť40 kg
Maximálna uhlopriečka65"
Nosnosť poličky8 kg
Podsvietenieáno
Rozmer balenia129 x 23 x 60 cm
Hmotnosť balenia29 kg
Dodacia doba14 - 21 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Luxusný TV stolík-stojan MARINO hnedá lesk

Luxusný TV stolík-stojan MARINO hnedá lesk

Luxusný TV stolík / stojan Marino je určený pre televízory s uhlopriečkou do 65" (165 cm). Jeho celková nosnosť je 40 kg. Dve sklenené poličky TV stolíka sú podsvietené LED diódami a majú nosnosť max. 8 kg.

15 ďalších produktov v rovnakej kategórii: