TV stolík Hubertus ANDORA cappucino POSLEDNE KUSY !!!

Nový produkt

TV stolík Andora je ďalší stolík pre televízory s uhlopriečkou až do 82"/207cm/ max. TV stolík má rozmery 1500 x 525 x 450 mm. Celková nosnosť TV stolíka je 60 kg. Police TV stolíka majú rozmer 450 x 525 mm a ich nosnosť je 8 kg.

Viac detailov

dodanie 7-14 dní

351,20 € s DPH

-20%

439,00 € s DPH

Detaily

TV stolík Andora pre LCD, plazma TV

TV stolík Andora je ďalší stolík pre LCD LCD, LED alebo plazmové televízory s uhlopriečkou až do 82"/207cm/ max. TV stolík má rozmery 1500 x 525 x 450 mm. Celková nosnosť TV stolíka je 60 kg. Police TV stolíka majú rozmer 450 x 525 mm a ich nosnosť je 8 kg. Výšková vzdialenosť medzi policami TV stolíka je 165 mm (vrchná) a 165 mm (spodná). V prostrednej časti stolíka sa nachádzajú dve odkladacie zásuvky s úchytkami.

Konštrukcia stolíka je vyrobená z MDF "HUBERTUS SUPER lesk od Rakúskeho výrobcu SENOSAN. 

Farebné prevedenie TV stolíka ANDORA

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných TV stolíkov a televíznych stojanov na rôzne typy televízorov. Teraz prichádza s novým modelom praktického kompaktného TV stolíka  štýlového prevedenia s možnosťou inštalácie celej rady príslušenstva. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného televízneho stolíka.

LED podsvietenie sklenených poličiek

TV stolík Andora obsahuje jeden z populárnych dizajnových prvkov moderného interiéru, ktorý umocní zážitok zo sledovania TV a zároveň dotvára atmosféru - LED podsvietenie. Sklenené poličký TV stolíka sú nasvietené LED diódami, ktoré pri večernom sledovaní pôsobia luxusne.

Použité materiály pre TV stolík Andora

Základným materiálom pre výrobu modelov televíznych stolíkov z tejto kolekcie je vysokolesklá MDF doska HUBERTUS SUPER LESK, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre TV stolíky je kvalitná technológia vysokého lesku, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre TV stolíky s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky televíznych stolíkov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa používajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Správny výber TV stolíka je dôležitý

Stolík alebo stojan na televízor dnes tvorí dôležitú a neodmysliteľnú súčasť každej domácnosti, ktorá elegantne dotvára váš interiér, preto je veľmi dôležité si vybrať ten správny TV stolík. Je dôležité si odpovedať na dve otázky: na čo budeme televízny stolík používať a ako má vyzerať? Ak na televízny stolík chcete položiť, príp. zavesiť len samotný televízor, postačí vám jednoduchý TV stolík. V prípade, že na TV stolíku chcete mať uloženú ďalšiu elektroniku, domáce kino či rôzne príslušenstvo - mali by ste počítať s väčším priestorom, zásuvkami  alebo policami. Tie môžu byť voľné viditeľné alebo ukryté za dvierkami televízneho stolíka tak, ako aj všetky prepojovacie káble. V našej ponuke nájdete TV stolíky a stojany rôznych tvarov, kompatibility, materiálov, farieb, moderné aj konzervatívne a je len na vás, aký si vyberiete. Správny výber TV stolíka vám tak zaručí nielen pohodu a spokojnosť pri sledovaní programov, no zároveň zharmonizuje, či ozvláštni váš príbytok.

Tabuľka dát

Výška52,5 cm
Šírka150 cm
Hĺbka45 cm
Hmosnosť60 kg
Nosnosť60 kg
Maximálna uhlopriečka83"
Nosnosť poličky10 kg
Podsvietenieáno
Rozmer balenia59 x 22 x 54 cm, 145 x 11 x 55 cm
Hmotnosť balenia30 kg, 31 kg
Dodacia doba14 - 21 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

TV stolík Hubertus ANDORA cappucino POSLEDNE KUSY !!!

TV stolík Hubertus ANDORA cappucino POSLEDNE KUSY !!!

TV stolík Andora je ďalší stolík pre televízory s uhlopriečkou až do 82"/207cm/ max. TV stolík má rozmery 1500 x 525 x 450 mm. Celková nosnosť TV stolíka je 60 kg. Police TV stolíka majú rozmer 450 x 525 mm a ich nosnosť je 8 kg.

24 ďalších produktov v rovnakej kategórii: