TV stolík Hubertus ANDORA

Nový produkt

TV stolík Andora je ďalší stolík pre LCD LCD, LED alebo plazmové televízory s uhlopriečkou až do 63" max. TV stolík má rozmery 1500 x 525 x 450 mm. Celková nosnosť TV stolíka je 60 kg. Police TV stolíka majú rozmer 450 x 525 mm a ich nosnosť je 8 kg.

Viac detailov

380,00 € s DPH

Detaily

TV stolík Andora pre LCD, plazma TV

TV stolík Andora je ďalší stolík pre LCD LCD, LED alebo plazmové televízory s uhlopriečkou až do 63" max. TV stolík má rozmery 1500 x 525 x 450 mm. Celková nosnosť TV stolíka je 60 kg. Police TV stolíka majú rozmer 450 x 525 mm a ich nosnosť je 8 kg. Výšková vzdialenosť medzi policami TV stolíka je 165 mm (vrchná) a 165 mm (spodná). V prostrednej časti stolíka sa nachádzajú dve odkladacie zásuvky s madlami.

Konštrukcia stolíka je vyrobená z MDF " HUBERTUS SUPER lesk " , drevotrieska , viditeľné hrany sú pokryté HIGH GLOSS hranou ráfika ABS.

Model je určený pre montáž jednou osobou.

Farebné prevedenie TV stolíka ANDORA

TV stolík ANDORA sa vyrába vo farebnom prevedení:

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných TV stolíkov a televíznych stojanov na rôzne typy televízorov. Teraz prichádza s novým modelom praktického kompaktného TV stolíka pod plazmové, LCD a LED televízory štýlového prevedenia s možnosťou inštalácie celej rady príslušenstva. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného televízneho stolíka.

LED podsvietenie sklenených poličiek

TV stolík Primus obsahuje jeden z populárnych dizajnových prvkov moderného interiéru, ktorý umocní zážitok zo sledovania TV a zároveň dotvára atmosféru - LED podsvietenie. Sklenené poličký TV stolíka sú nasvietené klasickými LED diódami, ktoré pri večernom sledovaní pôsobia luxusne.

Použité materiály pre TV stolík Andora

Základným materiálom pre výrobu modelov televíznych stolíkov z tejto kolekcie je vysokolesklá MDF doska HUBERTUS SUPER LESK, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre TV stolíky je kvalitná technológia vysokého lesku, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre TV stolíky s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky televíznych stolíkov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa poúžívajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Správny výber TV stolíka je dôležitý

Stolík alebo stojan na televízor dnes tvorí dôležitú a neodmysliteľnú súčasť každej domácnosti, ktorá elegantne dotvára váš interiér, preto je veľmi dôležité si vybrať ten správny TV stolík. Je dôležité si odpovedať na dve otázky: na čo budeme televízny stolík používať a ako má vyzerať? Ak na televízny stolík chcete položiť, príp. zavesiť len samotný televízor, postačí vám jednoduchý TV stolík. V prípade, že na TV stolíku chcete mať uloženú ďalšiu elektroniku, domáce kino či rôzne príslušenstvo - mali by ste počítať s väčším priestorom, zásuvkami  alebo policami. Tie môžu byť voľné,viditeľné alebo ukryté za dvierkami televízneho stolíka tak, ako aj všetky prepojovacie káble. V našej ponuke nájdete TV stolíky a stojany rôznych tvarov, kompatibility, materiálov, farieb, moderné aj konzervatívne a je len na vás, aký si vyberiete. Správny výber TV stolíka vám tak zaručí nielen pohodu a spokojnosť pri sledovaní programov, no zároveň zharmonizuje, či ozvláštni váš príbytok.

Tabuľka dát

Výška52,5 cm
Šírka150 cm
Hĺbka45 cm
Hmosnosť60 kg
Nosnosť TV60 kg
Maximálna uhlopriečka63"
Nosnosť poličky10 kg
Podsvietenieáno
Rozmer balenia59 x 22 x 54 cm, 145 x 11 x 55 cm
Hmotnosť balenia30 kg, 31 kg
Dodacia doba21 - 31 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

TV stolík Hubertus ANDORA

TV stolík Hubertus ANDORA

TV stolík Andora je ďalší stolík pre LCD LCD, LED alebo plazmové televízory s uhlopriečkou až do 63" max. TV stolík má rozmery 1500 x 525 x 450 mm. Celková nosnosť TV stolíka je 60 kg. Police TV stolíka majú rozmer 450 x 525 mm a ich nosnosť je 8 kg.

13 ďalších produktov v rovnakej kategórii: