Stolíkovo.sk

Televízne stolíky, konferenčné stolíky a jedálenské stoly za skvelé ceny

Potrebujete poradiť s výberom TV stolíku, jedálenského stolu alebo stolíku?

Volajte: 0905866383Overený slovenský e-shop s moderným nábytkom

Stolíkovo.sk je tu pre vás od roku 2014, no v oblasti predaja moderného nábytku a vybavenia domácnosti sa pohybujeme už od vyše 10 rokov. Za tú dobu sme sa naučili rozoznať kvalitu nábytku a potreby našich zákazníkov. Veríme, že využijete naše služby a vyberiete si kvalitný nábytok, s ktorým budete spokojní.

Ponúkame vám široký sortiment moderného nábytku do obývačky a kuchyne zameraný na nadčasový dizajn, luxusný vzhľad a kvalitné spracovanie.

Luxusné konferenčné stolíky do obývačky

V našej ponuke nájdete širokú škálu moderného nábytku zameranú na TV stolíky a stojanykonferenčné stolíky a jedálenské stoly, ktoré vám učarujú svojim dizajnom a prekvapia atraktívnou cenou.

Na väčšinu našich produktov vám poskytneme dopravu zadarmo.

Samozrejmosťou sú komplexné služby zákazníkom - poradenstvo, zákaznícky servis, splátkový predaj, servis, záručný a pozáručný servis, dopravu a montáž (za poplatok). Zabezpečujeme taktiež  službu dovoz a vynášku nábytku až k Vám domov.

Kvalitný nábytok za skvelú cenu

Spolupracujeme  len s prvotnými výrobcami z dôvodu zabezpečenia seriózneho prístupu k zákazníkovi. Takáto spolupráca nám umožňuje poskytnúť zákazníkovi lepšiu cenu, rýchlejšie dodanie tovaru a hlavne garanciu kvality a riešenia prípadných reklamácií.

Našou prednosťou je široký výber moderného a luxusného nábytku, ktorý aj reálne vieme dodať rýchlo a garantovať najnižšiu cenu. Väčšina sortimentu je ihneď k odberu.

Seriózny prístup samozrejmosťou

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v obchodovaní vieme, že pre zákazníka je najdôležitejšia kvalita, cena a  seriózny prístup predajcu.

Nakúpte kvalitný a moderný nábytok na stolikovo.sk a presvedčte sa, že stále ešte existujú kvalitné obchody, ktoré si vážia každého zákazníka a urobia pre jeho spokojnosť maximum.Prajeme vám príjemný nákup

za tím Stolíkovo.sk Roman Neslušan