Luxusný rozkladací konferenčný stolík AVERSA LUX MATNÝ šeda

Nový produkt

Moderný rozkladcí konferenčný stolík AVERSA LUX je  veľmi praktický a zároveň pôsobi luxusne.  Konferenčný stolík má dĺžku 120 cm a šírku 70 cm zároveň ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčšsia jeho rozmery na 170 x 70 cm. Jeho výška  55 cm sa dá prestaviť na 74 cm.

Viac detailov

dodanie 3-4 týždne

559,00 € s DPH

Detaily

Aversa Lux  MAT/matná/ – bestseller roka Aversa Lux je konferenčný stolík v novej verzii. Až doteraz bola v ponuke len vo vysokom lesku, ale odteraz  ponúkame ten istý model aj s matným povrchom. Elegantná kombinácia matného  a lesku bude esteticky dotvárať každý interiér. Tento model, okrem moderného prevedenia, sa vyznačuje vysokou funkčnosťou. Z bežného konferenčného  stolíka môžete urobiť jedálensky stôl v plnej veľkosti behom niekoľkých sekúnd.  Aversa Lux sa dvíha  od 55,5 cm až po 74,5 cm. Štandardnú dĺžku stola 120 cm je možné zväčšiť vložením dielu, ktorý je schovaný pod vrchnou doskou a tým zväčšiť dĺžku o 50 cm.

 

Nábytok 2 v 1 je praktický do malých plôch  kde nemáme dostatok miesta pre stolík v plnej veľkosti, ale bude to dokonalé nielen tam. Univerzálny stôl zjednoduší život členov domácnosti v rôznych situáciách - chceme pohodlne jesť večeru, pracovať na notebooku alebo riešiť úlohy  s deťmi.

 Stolík Aversa Lux sa ľahko a rýchlo zmení na stôl. Oceníte to veľmi rýchlo.

Polica so zásuvkou je tiež veľmi praktická. Vďaka nej budú vždy k dispozícii všetky potrebné veci.

Farebné prevedenie konferenčného stolíka AVERSA LUX

Konferenčný stolík AVERSA LUX sa vyrába vo farebnom prevedení:

Stolík AVERSA LUX s matným povrchom má spodok stola a nohy vyrobené z vysokého lesku!

Aversa Lux MAT  je k dispozícii v 3 farebných prevedeniach

biela /biely matný povrch

biela / čierny matný povrch

biela/ šedý matný povrch

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných konferenčných stolíkov. Teraz prichádzame s novým modelom praktického, moderného a kompaktného konferenčného stolíka štýlového dizajnu s možnosťou zvoliť si rôzne druhy farebného prevedenia. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného konferenčného stolíka.

Použité materiály pre konferenčný stolík AVERSA LUX

Základným materiálom pre výrobu modelov konferenčných stolíkov z tejto kolekcie je vysokolesklá MDF doska HUBERTUS SUPER LESK, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre konferenčné stolíky je kvalitná technológia vysokého lesku, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre konferenčné stolíky s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky konferenčných stolíkov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa poúžívajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Vyberte si konferenčný stolík

Konferenčné stolíky sú nepostrádatelným  doplnkom každej obývacej izby, kancelárie, či foyer(foajé), takže na ich designe veľmi záleží. Pri nesprávnom výbere tvaru alebo materiálu konferenčného stolíka sa môže ľahko narušiť celkový dojem miestnosti. Naše originálne stolíky spĺňajú všetko, čo dnešná moderná doba ponúka a Vy požadujete, vynikajú tvarmi podľa najnovších trendov, sú vyrobené z kvalitných materiálov a precíznym spracovaním.  Sú nielen elegantné, no zároveň bezpečné, dlhoveké a vynikajú svojou vysokou úžitkovosťou. Je len na Vás, či uprednostníte konferenčný stolík typu pure line, alebo stolík s rôznymi odkladacími priestormi, priehradkami alebo zásuvkami  pre odkladanie kníh, tlače, ovládačov, atď., našimi konferenčnými stolíkmi si iste dotvoríte priestor štýlovo a dokonale.

Tabuľka dát

Výška55 cm (74 cm)
Šírka120 cm (170 cm)
Hĺbka70 cm
Hmosnosť56 kg
Rozmer balenia126 x 10 x 79 cm, 88 x 13 x 63 cm
Hmotnosť balenia35 kg, 30 kg
Dodacia doba21 - 31 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Luxusný rozkladací konferenčný stolík AVERSA LUX MATNÝ šeda

Luxusný rozkladací konferenčný stolík AVERSA LUX MATNÝ šeda

Moderný rozkladcí konferenčný stolík AVERSA LUX je  veľmi praktický a zároveň pôsobi luxusne.  Konferenčný stolík má dĺžku 120 cm a šírku 70 cm zároveň ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčšsia jeho rozmery na 170 x 70 cm. Jeho výška  55 cm sa dá prestaviť na 74 cm.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: