Luxusný rozkladací konferenčný stolík QUADRO LUX LESK

Nový produkt

Moderný rozkládcí konferenčný stolík QUADRO LUX je  veľmi praktický a zároveň pôsobí luxusne.

Konferenčný stolík má dĺžku 120 cm a šírku 75 cm zároveň ponúka možnosť rozloženia,

čím sa zväčšia jeho rozmery na 170 x 75 cm. Jeho výška  56 cm sa dá nastavovať až do 75 cm.

Viac detailov

dodanie 3-4 týždne

429,00 € s DPH

Detaily

QUADRO LUX – NOVINKA  2019 - bestseller roka QUADRO Lux je konferenčný stolík v novej verzii. Stolík je v ponuke nielen vo vysokom lesku, ale odteraz  ponúkame ten istý model aj s matným povrchom. Elegantná kombinácia matného  a lesku bude esteticky dotvárať každý interiér. Tento model, okrem moderného prevedenia, sa vyznačuje vysokou funkčnosťou. Z bežného konferenčného  stolíka môžete urobiť jedálensky stôl v plnej veľkosti behom niekoľkých sekúnd.  QUADRO Lux sa dvíha  od 56 cm až po 75 cm. Štandardnú dĺžku stola 120 cm je možné zväčšiť vložením dielu, ktorý je schovaný pod vrchnou doskou a tým zväčšiť dĺžku o 50 cm na 170cm.

 

Nábytok 2 v 1 je praktický do malých plôch  kde nemáme dostatok miesta pre stolík v plnej veľkosti, ale bude to dokonalé nielen tam. Univerzálny stôl zjednoduší život členov domácnosti v rôznych situáciách - chceme pohodlne jesť večeru, pracovať na notebooku alebo riešiť úlohy  s deťmi.

Stolík QUADRO LUX  sa ľahko a rýchlo zmení na stôl. Oceníte to veľmi rýchlo.

Stolík QUADRO LUX s matným povrchom má spodok stola a nohy vyrobené z vysokého lesku!

QUADRO LUX je k dispozícii v 3 farebných prevedeniach pre vysoký lesk:

biela /biely

biela / čierny povrch

čierna/biely povrch

Farebné prevedenie konferenčného stolíka AVERSA LUX

Konferenčný stolík AVERSA LUX sa vyrába vo farebnom prevedení:

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných konferenčných stolíkov. Teraz prichádzame s novým modelom praktického, moderného a kompaktného konferenčného stolíka štýlového dizajnu s možnosťou zvoliť si rôzne druhy farebného prevedenia. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného konferenčného stolíka.

Použité materiály pre konferenčný stolík QUADRO LUX

Základným materiálom pre výrobu modelov konferenčných stolíkov z tejto kolekcie je vysokolesklá MDF doska HUBERTUS SUPER LESK, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre konferenčné stolíky je kvalitná technológia vysokého lesku, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre konferenčné stolíky s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky konferenčných stolíkov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa poúžívajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Vyberte si konferenčný stolík

Konferenčné stolíky sú nepostrádatelným  doplnkom každej obývacej izby, kancelárie, či foyer(foajé), takže na ich designe veľmi záleží. Pri nesprávnom výbere tvaru alebo materiálu konferenčného stolíka sa môže ľahko narušiť celkový dojem miestnosti. Naše originálne stolíky spĺňajú všetko, čo dnešná moderná doba ponúka a Vy požadujete, vynikajú tvarmi podľa najnovších trendov, sú vyrobené z kvalitných materiálov a precíznym spracovaním.  Sú nielen elegantné, no zároveň bezpečné, dlhoveké a vynikajú svojou vysokou úžitkovosťou. Je len na Vás, či uprednostníte konferenčný stolík typu pure line, alebo stolík s rôznymi odkladacími priestormi, priehradkami alebo zásuvkami  pre odkladanie kníh, tlače, ovládačov, atď., našimi konferenčnými stolíkmi si iste dotvoríte priestor štýlovo a dokonale.

Tabuľka dát

Výška55 cm (75 cm)
Šírka120 cm (170 cm)
Hĺbka75 cm
Hmosnosť56 kg
Rozmer balenia126 x 10 x 79 cm, 88 x 13 x 63 cm
Hmotnosť balenia35 kg, 30 kg
Dodacia doba21 - 31 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Luxusný rozkladací konferenčný stolík QUADRO LUX LESK

Luxusný rozkladací konferenčný stolík QUADRO LUX LESK

Moderný rozkládcí konferenčný stolík QUADRO LUX je  veľmi praktický a zároveň pôsobí luxusne.

Konferenčný stolík má dĺžku 120 cm a šírku 75 cm zároveň ponúka možnosť rozloženia,

čím sa zväčšia jeho rozmery na 170 x 75 cm. Jeho výška  56 cm sa dá nastavovať až do 75 cm.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: