Luxusný rozkladací konferenčný stolík MATERA MAX biela lesk

Nový produkt

Luxusný konferenčný stolík MATERA MAX  je určený do moderného interiéru. Vďaka jednoduchému rozloženiu je veľmi praktický a zároveň pôsobí maximálne luxusne. Konferenčný stolík má dĺžku 120 cm a šírku 75 cm, po rozložení sú rozmery skvelých 170 x 75 cm. Jeho výška je 55cm. Luxusný rozkladací konferenčný stolík MATERA MAX je aj výškovo nastaviteľný na výšku do 75cm.

Viac detailov

dodanie 2-3 týždne

519,00 € s DPH

Detaily

Luxusný rozkladací konferenčný stolík Matera Max - štýlový a praktický

Luxusný rozkladací konferenčný stolík MATERA MAX je určený do moderného interiéru. Konferenčný stolík má dĺžku 120 cm a šírku 75 cm. Stolík ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčšia jeho rozmery na 170 x 75 cm. Jeho výška je 55 cm. Luxusný konferenčný stolík MATERA MAX je výškovo nastaviteľný a tým ponúka celkovú výšku do 75 cm/výška jedálenského stola/ . Na vrchnej doske konferenčného stolíka je použitý tvrdený akryl ktorý zabezpečí vyššiu životnosť povrchu.

Rozkladací konferenčný stolík Hubertus Matera Max je aj praktický pomocník do každej modernej obývačky - nemusíte sa obávať, ak vám príde väčšia návšteva, jednoducho stolík rozložíte. Stolík môže poslúžiť ako aj jedálensky stôl. Pozrite si, ako je možné rozložiť podobný konferenčný stolík Matera ux:

Potrebujete praktický rozkladací stolík biely alebo čierny?

Konferenčný stolík MATERA MAX sa vyrába vo farebnom prevedení: biela a čierne prvky, biela a šedé prvky, čierna a biele prvky, cappucino a biele prvky,cely biely ,cely čierny. 

Ak potrebujete do vášho interiéru praktický a zároveň luxusný rozkladací konferenčný stolík je práve Matera Max ideálna voľba.

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných konferenčných stolíkov. Teraz prichádzame s novým modelom praktického, moderného a kompaktného konferenčného stolíka štýlového dizajnu s možnosťou zvoliť si rôzne druhy farebného prevedenia. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného konferenčného stolíka.

Matera Max - rozkladací konferenčný stolík vysoký LESK a MAT , kvalitné materiály a precízne spracovanie

Základným materiálom pre výrobu modelov konferenčných stolíkov z tejto kolekcie je vysokolesklá MDF doska HUBERTUS SUPER LESK a MAT, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design z materiálov od Rakúskeho výrobcu SENOSAN. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre konferenčné stolíky je kvalitná technológia vysokého lesku, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre konferenčné stolíky s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky konferenčných stolíkov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa používajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Vyberte si praktický rozkladací konferenčný stolík Matera Max s vysokým leskom alebo matom

Konferenčné stolíky sú nepostrádateľným  doplnkom každej obývacej izby, kancelárie, či foyer(foajé), takže na ich designe veľmi záleží. Pri nesprávnom výbere tvaru alebo materiálu konferenčného stolíka sa môže ľahko narušiť celkový dojem miestnosti. Naše originálne stolíky spĺňajú všetko, čo dnešná moderná doba ponúka a Vy požadujete, vynikajú tvarmi podľa najnovších trendov, sú vyrobené z kvalitných materiálov a precíznym spracovaním.  Sú nielen elegantné, no zároveň bezpečné, dlhoveké a vynikajú svojou vysokou úžitkovosťou. Je len na Vás, či uprednostníte konferenčný stolík typu pure line, alebo stolík s rôznymi odkladacími priestormi, priehradkami alebo zásuvkami  pre odkladanie kníh, tlače, ovládačov, atď., našimi konferenčnými stolíkmi si iste dotvoríte priestor štýlovo a dokonale.

Konferenčný stolík rozkladací Matera Max s dopravou zadarmo

Všetky ponúkané konferenčné stolíky, vrátane rozkladacieho stolíka Matera Max, získate za najlepšiu cenu na slovenskom webe aj s dopravou zadarmo. Väčšinu stolíkov máme skladom, preto je dodávka rýchla a jednoduchá. Stačí ci vybrať správny typ a farbu. Stolíky, ktoré nemáme skladom pre vás zabezpečíme maximálne rýchlo - zvyčajne do 7-21 dní.

Tabuľka dát

Výška55 cm (75 cm)
Šírka120 cm (170 cm)
Hĺbka75 cm
Hmosnosť58 kg
Rozmer balenia126 x 10 x 79 cm, 79 x 18x 47 cm
Hmotnosť balenia34 kg, 25 kg
Dodacia doba14 - 21 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Luxusný rozkladací konferenčný stolík MATERA MAX biela lesk

Luxusný rozkladací konferenčný stolík MATERA MAX biela lesk

Luxusný konferenčný stolík MATERA MAX  je určený do moderného interiéru. Vďaka jednoduchému rozloženiu je veľmi praktický a zároveň pôsobí maximálne luxusne. Konferenčný stolík má dĺžku 120 cm a šírku 75 cm, po rozložení sú rozmery skvelých 170 x 75 cm. Jeho výška je 55cm. Luxusný rozkladací konferenčný stolík MATERA MAX je aj výškovo nastaviteľný na výšku do 75cm.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: