LINOSA LUX luxusný rozkladací jedálenský stôl biela

Nový produkt

Jedálenský stôl LINOSA LUX je určený do moderného interiéru. Jedálenský stôl má základnú  dĺžku 160  a šírku 89 cm. Jeho výška je 75 cm. Tento luxusný jedálenský stôl ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 208 alebo až 256cm.

Viac detailov

dodanie 3-4 týždne

699,00 € s DPH

Detaily

Luxusný jedálenský stôl LINOSA LUX

LINOSA LUX lesklý stôl je dlho očakávanou novinkou výrobcu Hubertus. Zmenená verzia nášho predchádzajúceho bestsellera Linosa 2  vás určite osloví. Modernizovaný tvar, tenšia vrchná doska so zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a UV žiareniu sú vylepšeniami tohto štýloveho stola. Samozrejme, čo je najdôležitejšie, tento stôl tiež obsahuje vysokú funkčnosť, vrátane možnosti rozloženia. Synchronizované vodidlá umožnia roztiahnuť stôl až na 208-256cm zo základnej dĺžky 160cm.
Charakteristické nohy-dva stĺpy-v staršej verzii LINOSA 2 so štvorcovým prierezom sme po novom nahradili trojuholníkovom prierezom spojeným tromi chrómovanými tyčami, čo je určite pozoruhodným prvkom. Zaujímavý  dizajn stola určite pritiahne pozornosť a štýlovo dotvorí váš domov. Ukažka rozkladania LINOSA2.

Farebné prevedenie jedálenského stola LINOSA 3

Jedálenský stôl LINOSA 3 sa vyrába vo farebnom prevedení:

biela/biela

cappucino/biela

čierna/biela

šeda/biela

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných jedálenských stolov. Teraz prichádzame s novým modelom praktického, moderného a kompaktného jedálenského stola štýlového dizajnu s možnosťou zvoliť si rôzne druhy farebného prevedenia. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného jedálenského stola.

Použité materiály pre jedálenský stôl LINOSA 3

Základným materiálom pre výrobu modelov jedálenských stolov z tejto kolekcie je vysokolesklá MDF doska HUBERTUS SUPER LESK, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design . Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre jedálenské stoly je kvalitná technológia vysokého lesku, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre jedálenské stoly s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky jedálenských stolov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa poúžívajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Vyberte si jedálenský stôl

Jedálenské stoly, ktoré Vám ponúkame, sa opierajú o aktuálne dizajnové trendy v kuchyniach a jedálňach a preferujú tzv.pure line, čiže  jednoduchosť tvaru a účelnosť. Tomu zodpovedá moderný jedálenský  stôl, kus nábytku pýšiaci sa designom, rovnými líniami, odolným a ľahko čistiacim sa povrchom. Ak ho umiestnite do priestoru, prisuniete pár stoličiek a získate nielen jedinčný solitaire, ale tiež priestor pre väčší počet stravníkov. Nezabúdajme, že za jedálenským stolom sa stretávajú nielen hostia a všetci členovia domácnosti za účelom stravovania, no veľakrát sa pri ňom preberajú tie najrôznejšie udalosti i dôležité rozhodnutia. Jedálenský stôl sa tak stáva akýmsi symbolom rodinnej súdržnosti a vzájomnej komunikácie. Je preto veľmi dôležité dbať pri jeho výbere nielen na elegantný design, kvalitné materiály rôznych prevedení a ich precízne spracovanie, ale aj dostatočne zodpovedajúci modelový variant.

Tabuľka dát

Výška75 cm
Šírka160 cm (208-256 cm)
Hĺbka89 cm
Hmosnosť85 kg
Rozmer balenia133 x 10 x45 cm, 94 x x 27 x 70 cm, 96 x 12 x 90 cm
Hmotnosť balenia23 kg, 34 kg, 28 kg
Dodacia doba21 - 31 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

LINOSA LUX luxusný rozkladací jedálenský stôl biela

LINOSA LUX luxusný rozkladací jedálenský stôl biela

Jedálenský stôl LINOSA LUX je určený do moderného interiéru. Jedálenský stôl má základnú  dĺžku 160  a šírku 89 cm. Jeho výška je 75 cm. Tento luxusný jedálenský stôl ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 208 alebo až 256cm.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: