Luxusný rozkladací jedálenský stôl VIVA MATNÝ viac farieb

Nový produkt

Jedálenský stôl VIVA MAT je určený do moderného interiéru. Jedálenský stôl má dĺžku 160 cm a šírku 89 cm. Jeho výška je 75 cm. Tento luxusný jedálenský stôl ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 208 cm alebo 256 cm - záleží, koľko prvkov pridáte k vrchnej doske stola.

Viac detailov

dodanie 2-3 týždne

779,00 € s DPH

Detaily

Luxusný jedálenský stôl VIVA

Jedálenský stôl VIVA  je určený do moderného interiéru. Jedálenský stôl má dĺžku 160 cm a šírku 89 cm. Jeho výška je 75 cm. Tento luxusný jedálenský stôl ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 208 cm alebo 256 cm - záleží, koľko prvkov pridáte k vrchnej doske stola.

Jedálenský stôl VIVA  stojí na podstavci, z ktorého vystupujú štyri polooblukové nohy.

VIVA sa vyrába vo farebnom prevedení:

LESKLE PREVEDENIE:

čierny vrch/čierno biele nohy/čierny podstavec

čierny vrch/biele nohy/čierny podstavec

biely vrch/čierno biele nohy/biely podstavec

šedý vrch/šedo biele nohy/šedý podstavec

šedý vrch/biele nohy/šedý podstavec

biely vrch/biele nohy/biely podstavec

čierny vrch/čierne nohy/čierny podstavec

cappuccino vrch/biele nohy/ cappuccino podstavec

MATNE PREVEDENIE:

čierny vrch/biele leskle nohy/čierny podstavec

biely vrch/čierne leskle nohy/biely podstavec

šedý vrch/biele leskle nohy/šedý podstavec

biely vrch/biele leskle nohy/biely podstavec

Pre upresnenie odtieňa farby Vám môžeme zaslať vzorky materiálu, stačí nám zavolať alebo poslať mail s adresou.     

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných jedálenských stolov. Teraz prichádzame s novým modelom praktického, moderného a kompaktného jedálenského stola štýlového dizajnu s možnosťou zvoliť si rôzne druhy farebného prevedenia. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného jedálenského stola.

Použité materiály pre jedálenský stôl VIVA

Základným materiálom pre výrobu modelov jedálenských stolov z tejto kolekcie je vysokolesklá MDF alebo matná doska HUBERTUS SUPER LESK A MAT, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre jedálenské stoly je kvalitná technológia vysokého lesku a matu, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre jedálenské stoly s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky jedálenských stolov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa poúžívajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Vyberte si jedálenský stôl

Jedálenské stoly, ktoré Vám ponúkame, sa opierajú o aktuálne dizajnové trendy v kuchyniach a jedálňach a preferujú tzv.pure line, čiže  jednoduchosť tvaru a účelnosť. Tomu zodpovedá moderný jedálenský  stôl, kus nábytku pýšiaci sa designom, rovnými líniami, odolným a ľahko čistiacim sa povrchom. Ak ho umiestnite do priestoru, prisuniete pár stoličiek a získate nielen jedinečný solitaire, ale tiež priestor pre väčší počet stravníkov. Nezabúdajme, že za jedálenským stolom sa stretávajú nielen hostia a všetci členovia domácnosti za účelom stravovania, no veľakrát sa pri ňom preberajú tie najrôznejšie udalosti i dôležité rozhodnutia. Jedálenský stôl sa tak stáva akýmsi symbolom rodinnej súdržnosti a vzájomnej komunikácie. Je preto veľmi dôležité dbať pri jeho výbere nielen na elegantný design, kvalitné materiály rôznych prevedení a ich precízne spracovanie, ale aj dostatočne zodpovedajúci modelový variant.

Tabuľka dát

Výška75 cm
Šírka160 cm (208 - 256 cm)
Hĺbka89 cm
Hmosnosť85 kg
Rozmer balenia133 x 10 x45 cm, 94 x x 27 x 70 cm, 96 x 12 x 90 cm
Hmotnosť balenia23 kg, 34 kg, 28 kg
Dodacia doba14 - 21 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Luxusný rozkladací jedálenský stôl VIVA MATNÝ viac farieb

Luxusný rozkladací jedálenský stôl VIVA MATNÝ viac farieb

Jedálenský stôl VIVA MAT je určený do moderného interiéru. Jedálenský stôl má dĺžku 160 cm a šírku 89 cm. Jeho výška je 75 cm. Tento luxusný jedálenský stôl ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 208 cm alebo 256 cm - záleží, koľko prvkov pridáte k vrchnej doske stola.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: