Luxusný rozkladací jedálenský stôl KOLOS 140 LESK /až 332cm/viac farieb

Nový produkt

Luxusný jedálenský/konferenčný stôl KOLOS je určený do moderného interiéru. Stôl má základnú dĺžku 140 cm a šírku 100cm. Jeho výška je 75 cm a  ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 188, 236,284 cm alebo až na 332 cm.

Viac detailov

dodanie 2-3 týždne

899,00 € s DPH

Detaily

Stôl KOLOS je dlho očakávaným novým prírastkom kolekcie nábytku vysokého lesku spoločnosti Hubertus. Nakoniec ho môžeme prezentovať v plnej kráse a môžete ho mať priamo vo svojom dome alebo firme. Takýto multifunkčný kus nábytku určite ocenia všetci členovia rodiny. Nepochybne hlavnou výhodou je schopnosť rozložiť sa od 140 cm, na 188 cm, 236 cm, 284 cm, až do maximálnej dĺžky 332 cm! Vďaka takej všestrannosti sa stôl zmestí na každú príležitosť , jedným slovom bude praktický v každej situácii. Čo je dôležité - extra vkladané diely sa nachádzajú priamo v stole, takže nebudú zaberať cenné miesto v skrini.

KOLOS stôl, rovnako ako iný vysoko lesklý nábytok, je podstatou dobrého dizajnu. Jednoduchá forma, ako vždy s nami, ide ruka v ruke s estetickým a pôsobivým vzhľadom, ale aj s vysokou funkčnosťou.
Stôl KOLOS  tiež rozlišuje podobu. Nenájdeme tam tradičné štyri nohy. Namiesto toho je doska založená na širokom stĺpci, ktorý má odkladací priestor pre extra diely.

 

Aby všetci, ktorí majú záujem o stôl Kolos si ho mohli do svojho interiéru prispôsobiť, Hubertus pripravil štyri vysoko lesklé farby:

Farebné prevedenie jedálenského stola KOLOS

Luxusný jedálenský stôl KOLOS sa vyrába vo farebnom prevedení:

biela vysoký lesk / vysoký lesk

čierna vysoký lesk / biela vysoký lesk

šeda vysoký lesk / biela vysoký lesk

cappucino vysoky lesk/ biela vysoký lesk

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných jedálenských/konferenčných stolov.Teraz prichádzame

s novým modelom praktického, moderného a kompaktného jedálenského stola štýlového dizajnu s možnosťou zvoliť si rôzne druhy farebného prevedenia. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného jedálenského stola.

Použité materiály pre jedálenský stôl KOLOS

Základným materiálom pre výrobu modelov jedálenských stolov z tejto kolekcie je vysokolesklá MDF doska HUBERTUS SUPER LESK, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre jedálenské stoly je kvalitná technológia vysokého lesku, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre jedálenské stoly s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky jedálenských stolov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa poúžívajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Vyberte si jedálenský stôl

Jedálenské stoly, ktoré Vám ponúkame, sa opierajú o aktuálne dizajnové trendy v kuchyniach a jedálňach a preferujú tzv.pure line, čiže  jednoduchosť tvaru a účelnosť. Tomu zodpovedá moderný jedálenský  stôl, kus nábytku pýšiaci sa designom, rovnými líniami, odolným a ľahko čistiacim sa povrchom. Ak ho umiestnite do priestoru, prisuniete pár stoličiek a získate nielen jedinčný solitaire, ale tiež priestor pre väčší počet stravníkov. Nezabúdajme, že za jedálenským stolom sa stretávajú nielen hostia a všetci členovia domácnosti za účelom stravovania, no veľakrát sa pri ňom preberajú tie najrôznejšie udalosti i dôležité rozhodnutia. Jedálenský stôl sa tak stáva akýmsi symbolom rodinnej súdržnosti a vzájomnej komunikácie. Je preto veľmi dôležité dbať pri jeho výbere nielen na elegantný design, kvalitné materiály rôznych prevedení a ich precízne spracovanie, ale aj dostatočne zodpovedajúci modelový variant.

Tabuľka dát

Výška75 cm
Šírka140 cm (až332)
Hĺbka100cm
Hmosnosť85 kg
Rozmer balenia108 x 9 x 97 cm, 131 x 6 x 53 cm, 96 x 12 x 90 cm
Hmotnosť balenia39 kg, 18 kg, 28 kg
Dodacia doba14 - 21 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Luxusný rozkladací jedálenský stôl KOLOS 140 LESK /až 332cm/viac farieb

Luxusný rozkladací jedálenský stôl KOLOS 140 LESK /až 332cm/viac farieb

Luxusný jedálenský/konferenčný stôl KOLOS je určený do moderného interiéru. Stôl má základnú dĺžku 140 cm a šírku 100cm. Jeho výška je 75 cm a  ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 188, 236,284 cm alebo až na 332 cm.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: