Konferenčný stolík Hubertus KW 80

Nový produkt

Konferenčný stolík KW 80 je určený do moderného interiéru. Konferenčný stolík je štvorcový a má dĺžku a šírku 80 cm. Jeho výška je 48 cm. Štvorcové nohy konferenčného stolíka KW 80 so šírkou 9 cm sú umiestnené v rohoch základnej dosky stolíka. Čierna a biela dodanie do 24hod.

Viac detailov

dodanie po Novom roku

165,00 € s DPH

Detaily

Konferenčný stolík KW 80 je určený do moderného interiéru. Konferenčný stolík je štvorcový a má dĺžku a šírku80 cm. Jeho výška je 48 cm. Štvorcové nohy konferenčného stolíka KW 80 so šírkou 9 cm sú umiestnené v rohoch základnej dosky stolíka.

Farebné prevedenie konferenčného stolíka KW 80

Konferenčný stolík KW 100 sa vyrába vo farebnom prevedení:

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných konferenčných stolíkov. Teraz prichádzame s novým modelom praktického, moderného a kompaktného konferenčného stolíka štýlového dizajnu s možnosťou zvoliť si rôzne druhy farebného prevedenia. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného konferenčného stolíka.

Použité materiály pre konferenčný stolík KW 80

Základným materiálom pre výrobu modelov konferenčných stolíkov z tejto kolekcie je vysokolesklá MDF doska HUBERTUS SUPER LESK, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre konferenčné stolíky je kvalitná technológia vysokého lesku, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre konferenčné stolíky s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky konferenčných stolíkov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa poúžívajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Vyberte si konferenčný stolík

Konferenčné stolíky sú nepostrádatelným  doplnkom každej obývacej izby, kancelárie, či foyer(foajé), takže na ich designe veľmi záleží. Pri nesprávnom výbere tvaru alebo materiálu konferenčného stolíka sa môže ľahko narušiť celkový dojem miestnosti. Naše originálne stolíky spĺňajú všetko, čo dnešná moderná doba ponúka a Vy požadujete, vynikajú tvarmi podľa najnovších trendov, sú vyrobené z kvalitných materiálov a precíznym spracovaním.  Sú nielen elegantné, no zároveň bezpečné, dlhoveké a vynikajú svojou vysokou úžitkovosťou. Je len na Vás, či uprednostníte konferenčný stolík typu pure line, alebo stolík s rôznymi odkladacími priestormi, priehradkami alebo zásuvkami  pre odkladanie kníh, tlače, ovládačov, atď., našimi konferenčnými stolíkmi si iste dotvoríte priestor štýlovo a dokonale.

Tabuľka dát

Výška48 cm
Šírka80 cm
Hĺbka80 cm
Hmosnosť27 kg
Rozmer balenia87 x 15 x 85 cm
Hmotnosť balenia27 kg
Dodacia doba1 - 7 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Konferenčný stolík Hubertus KW 80

Konferenčný stolík Hubertus KW 80

Konferenčný stolík KW 80 je určený do moderného interiéru. Konferenčný stolík je štvorcový a má dĺžku a šírku 80 cm. Jeho výška je 48 cm. Štvorcové nohy konferenčného stolíka KW 80 so šírkou 9 cm sú umiestnené v rohoch základnej dosky stolíka. Čierna a biela dodanie do 24hod.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: