Luxusný rozkladací jedálenský stôl VEGAS dub svetlý

Nový produkt

Luxusný jedálenský stôl VEGAS je určený do moderného interiéru. Stôl má dĺžku 160 cm a šírku 89 cm. Jeho výška je 75 cm. Vrchná doska jedálenského stola je vyrobená z tvrdeného akrylu v mnohých farebných kombináciach. Stôl ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 208cm alebo až na 256cm.

Viac detailov

dodanie 2-3 týždne

699,00 € s DPH

Detaily

Luxusný jedálenský stôl Hubertus VEGAS

Luxusný jedálenský stôl VEGAS je určený do moderného interiéru. Stôl má dĺžku 160 cm a šírku 89 cm. Jeho výška je 75 cm. Vrchná doska jedálenského stola je vyrobená z tvrdeného akrylu v mnohých farebných variaciach. Stôl ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 208cm alebo až na 256cm.

Ukážka rozkladania podobného modelu:

Farebné prevedenie jedálenského stola VEGAS

LESK prevedenie  -  biela lesk, čierna lesk, šedá lesk, cappucino lesk

MATNÉ prevedenie - biela MAT ,čierna MAT ,šedá MAT

DEKOR mramor ,kameň, drevo

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných jedálenských stolov. Teraz prichádzame s novým modelom praktického, moderného a kompaktného jedálenského stola štýlového dizajnu s možnosťou zvoliť si rôzne druhy farebného prevedenia. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného jedálenského stola.

Použité materiály pre jedálenský stôl VEGAS

Výrobky sú vyrobené z najkvalitnejšieho materiálu v spolupráci s rakúskou firmou SENOSAN:

Super LESK, kvalitná mdf doska pokrytá LESKLOU akrylovou fóliou. Celý výrobok je vo vyhotovený v dokonalom vysokom lesku.

Super MAT, kvalitná mdf doska pokrytá MATNOU akrylovou fóliou, ktorá vytvára hlboký zamatový efekt. Matný povrch je použitý iba na povrchu dosky stola a na podnoži. Nohy sú vždy vyrobene vo vysokom lesku. MAT poskytuje perfektné estetické a údržbové vlastnosti.

Super PRINT*, mdf doska s trendovým povrchom (rôzne prírodné dekorácie) s povrchom vyrobeným  pomocou vysoko pokročilej inovatívnej technológie tlače tekutých polymérových atramentov. Výsledkom po vytvrdnutí potlače je krásny odolný vzor (v lesklom alebo matnom prevedení, ktoré je dostupné iba na vrchnej pracovnej doske). Nohy sú vyrábané vo vysokom lesku.

Super DECOR, najkvalitnejšie melamínové dosky so štruktúrou prírodnou dreva, z ktorých je vyrobená vrchná doska a podstava. Nohy sú vyrábané vo vysokom lesku.

Všetok nábytok (akrylový LESK a MAT , super PRINT  a super DEKOR) sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a UV žiareniu ako aj tepelnou odolnosťou do 100 stupňov C.

Na čistenie sa odporúča sa používať mokré mikrovláknové utierky bez pridania čistiacich prostriedkov.

 

* Pozor! Vo verzii super PRINT nie je vrstva laku ideálne rovnaká, čo sa (ale nemusí) prejaviť do mikroskopických nerovnosti na povrchu. Tieto vlastnosti však neovplyvňujú estetické, funkčné a úžitkové hodnoty a neovplyvňujú kvalitu stola a jeho vonkajšieho povrchu. PRINT povrch má zvýšenú odolnosť proti poškriabaniu a UV faktorom, preto tieto vlastnosti nie sú predmetom záruky.

 

Rozkládanie stola:

Patentovaný lištový systém predĺženia dosky stola umožňuje jednoduché a funkčné rozloženie jednou osobou, pričom pri ľubovoľnom rozložení je stôl plne stabilný. Jeho stabilitu zabezpečujú najkvalitnejšie oceľové lišty s guľôčkovým posuvom od európskeho výrobcu. Na spodnej podstave sú špeciálne plastové klzáky, vďaka ktorým je možné stôl jednoducho presúvať bez poškodenia povrchu.

Vyberte si jedálenský stôl Hubertus VEGAS

Jedálenské stoly, ktoré Vám ponúkame, sa opierajú o aktuálne dizajnové trendy v kuchyniach a jedálňach a preferujú tzv.pure line, čiže  jednoduchosť tvaru a účelnosť. Tomu zodpovedá moderný jedálenský  stôl, kus nábytku pýšiaci sa designom, rovnými líniami, odolným a ľahko čistiacim sa povrchom. Ak ho umiestnite do priestoru, prisuniete pár stoličiek a získate nielen jedinčný solitaire, ale tiež priestor pre väčší počet stravníkov. Nezabúdajme, že za jedálenským stolom sa stretávajú nielen hostia a všetci členovia domácnosti za účelom stravovania, no veľakrát sa pri ňom preberajú tie najrôznejšie udalosti i dôležité rozhodnutia. Jedálenský stôl sa tak stáva akýmsi symbolom rodinnej súdržnosti a vzájomnej komunikácie. Je preto veľmi dôležité dbať pri jeho výbere nielen na elegantný design, kvalitné materiály rôznych prevedení a ich precízne spracovanie, ale aj dostatočne zodpovedajúci modelový variant.

Tabuľka dát

Výška75 cm
Šírka160 cm (208 - 256 cm)
Hĺbka89 cm
Hmosnosť102 kg
Rozmer balenia135 x 11x 61cm, 78 x16x26cm, 16x78x26cm ,15x105x96cm
Hmotnosť balenia38 kg, 8kg, 8kg, 49kg
Dodacia doba14 - 21 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Luxusný rozkladací jedálenský stôl VEGAS dub svetlý

Luxusný rozkladací jedálenský stôl VEGAS dub svetlý

Luxusný jedálenský stôl VEGAS je určený do moderného interiéru. Stôl má dĺžku 160 cm a šírku 89 cm. Jeho výška je 75 cm. Vrchná doska jedálenského stola je vyrobená z tvrdeného akrylu v mnohých farebných kombináciach. Stôl ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 208cm alebo až na 256cm.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: