Luxusný rozkladací jedálenský stôl IMPERIA 140 viac farieb

Nový produkt

Moderný jedálenský stôl IMPERIA 140 je praktickou variantov riešenia do malého moderného interiéru. Jedálenský stôl má dĺžku 140 cm a šírku 90 cm. Jeho výška je 75 cm. Tento jedálenský stôl ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 190 cm alebo až 240cm.

Viac detailov

dodanie 2-3 týždne

499,00 € s DPH

Detaily

Luxusný, prakticky jedálenský stôl IMPERIA 140

Luxusný jedálenský stôl MPERIA 140 je praktickou variantov riešenia do malého moderného interiéru. Jedálenský stôl má dĺžku 140 cm a šírku 90 cm. Jeho výška je 75 cm. Tento jedálenský stôl ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 190 cm alebo až 240cm.

Jedálenský stôl stojí na 4 nohách, ktorý je rovnako ako vrchná doska z materiálu s vysokým leskom.

Farebné prevedenie jedálenského stola IMPERIA 140

VYSOKOLESKLE PREVEDENIE:

biela/biela

biela/čierna

biela/šeda

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných jedálenských stolov. Teraz prichádzame s novým modelom praktického, moderného a kompaktného jedálenského stola štýlového dizajnu s možnosťou zvoliť si rôzne druhy farebného prevedenia. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného jedálenského stola.

Použité materiály pre jedálenský stôl IMPERIA 140

Základným materiálom pre výrobu modelov jedálenských stolov je  MDF doska potiahnutá  fóliou od rakúskeho výrobcu  SENOSAN  SUPER LESK alebo pre matný povrch MAT, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre jedálenské stoly je kvalitná technológia vysokého lesku alebo matného povrchu, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre jedálenské stoly s vysokým leskom a matom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky jedálenských stolov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa poúžívajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Vyberte si jedálenský stôl

Jedálenské stoly, ktoré Vám ponúkame, sa opierajú o aktuálne dizajnové trendy v kuchyniach a jedálňach a preferujú tzv.pure line, čiže  jednoduchosť tvaru a účelnosť. Tomu zodpovedá moderný jedálenský  stôl, kus nábytku pýšiaci sa designom, rovnými líniami, odolným a ľahko čistiacim sa povrchom. Ak ho umiestnite do priestoru, prisuniete pár stoličiek a získate nielen jedinčný solitaire, ale tiež priestor pre väčší počet stravníkov. Nezabúdajme, že za jedálenským stolom sa stretávajú nielen hostia a všetci členovia domácnosti za účelom stravovania, no veľakrát sa pri ňom preberajú tie najrôznejšie udalosti i dôležité rozhodnutia. Jedálenský stôl sa tak stáva akýmsi symbolom rodinnej súdržnosti a vzájomnej komunikácie. Je preto veľmi dôležité dbať pri jeho výbere nielen na elegantný design, kvalitné materiály rôznych prevedení a ich precízne spracovanie, ale aj dostatočne zodpovedajúci modelový variant.

Tabuľka dát

Výška75 cm
Šírka140 (190-240) cm
Hĺbka90 cm
Hmosnosť70 kg
Rozmer balenia150 x 8,5 x 62 cm, 114,5 x 16 x 49 cm
Hmotnosť balenia29kg, 41 kg
Dodacia doba14 - 21 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Luxusný rozkladací jedálenský stôl IMPERIA 140 viac farieb

Luxusný rozkladací jedálenský stôl IMPERIA 140 viac farieb

Moderný jedálenský stôl IMPERIA 140 je praktickou variantov riešenia do malého moderného interiéru. Jedálenský stôl má dĺžku 140 cm a šírku 90 cm. Jeho výška je 75 cm. Tento jedálenský stôl ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 190 cm alebo až 240cm.

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: