Luxusný rozkladací jedálenský stôl XENON 140-188cm šeda

Nový produkt

Luxusný rozkladací jedálenský stôl XENON s nádherným vysokým leskom je určený do moderného interiéru. Jedálenský stôl má dĺžku 140cm a šírku 89 cm. Jeho výška je 75 cm. Stôl ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 188 cm.  

Viac detailov

dodanie 2-3 týždne

649,00 € s DPH

Detaily

Luxusný jedálenský stôl XENON 140

Luxusný jedálenský stôl XENON 140 je určený do moderného interiéru. Jedálenský stôl má dĺžku 140 cm a šírku 89 cm. Jeho výška je 75 cm. Na vrchnej doske jedálenského stola je použitý tvrdený akryl kôli lepšej ochrane pred poškrabaním. Stôl ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 188cm.

Jedálenský stôl stojí na podstavci, ktorý je rovnako ako vrchná doska z materiálu s kvalitným vysokým leskom.

ukážka rozkladania iný model Xenon 160! stôl Xenon 140 ma rozmery rozkladania 140 -188cm

Farebné prevedenie jedálenského stola Xenon 140

Luxusný jedálenský stôl Xenon sa vyrába vo farebnom prevedení:

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných jedálenských stolov. Teraz prichádzame s novým modelom praktického, moderného a kompaktného jedálenského stola štýlového dizajnu s možnosťou zvoliť si rôzne druhy farebného prevedenia. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného jedálenského stola.

Použité materiály pre jedálenský stôl Xenon 140

Základným materiálom pre výrobu modelov jedálenských stolov z tejto kolekcie je vysokolesklá MDF doska HUBERTUS SUPER LESK, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre jedálenské stoly je kvalitná technológia vysokého lesku, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre jedálenské stoly s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky jedálenských stolov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa poúžívajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Výrobky sú vyrobené z najkvalitnejšieho materiálu v spolupráci s rakúskou firmou SENOSAN:

Super LESK, kvalitná mdf doska pokrytá LESKLOU akrylovou fóliou. Celý výrobok je vo vyhotovený v dokonalom vysokom lesku.

Super MAT, kvalitná mdf doska pokrytá MATNOU akrylovou fóliou, ktorá vytvára hlboký zamatový efekt. Matný povrch je použitý iba na povrchu dosky stola a na podnoži. Nohy sú vždy vyrobene vo vysokom lesku. MAT poskytuje perfektné estetické a údržbové vlastnosti.

Super PRINT*, mdf doska s trendovým povrchom (rôzne prírodné dekorácie) s povrchom vyrobeným  pomocou vysoko pokročilej inovatívnej technológie tlače tekutých polymérových atramentov. Výsledkom po vytvrdnutí potlače je krásny odolný vzor (v lesklom alebo matnom prevedení, ktoré je dostupné iba na vrchnej pracovnej doske). Nohy sú vyrábané vo vysokom lesku.

Super DECOR, najkvalitnejšie melamínové dosky so štruktúrou prírodnou dreva, z ktorých je vyrobená vrchná doska a podstava. Nohy sú vyrábané vo vysokom lesku.

Všetok nábytok (akrylový LESK a MAT , super PRINT  a super DEKOR) sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou proti poškriabaniu a UV žiareniu ako aj tepelnou odolnosťou do 100 stupňov C.

Na čistenie sa odporúča sa používať mokré mikrovláknové utierky bez pridania čistiacich prostriedkov.

 * Pozor! Vo verzii super PRINT nie je vrstva laku ideálne rovnaká, čo sa (ale nemusí) prejaviť do mikroskopických nerovnosti na povrchu. Tieto vlastnosti však neovplyvňujú estetické, funkčné a úžitkové hodnoty a neovplyvňujú kvalitu stola a jeho vonkajšieho povrchu. PRINT povrch má zvýšenú odolnosť proti poškriabaniu a UV faktorom, preto tieto vlastnosti nie sú predmetom záruky.

Rozkládanie stola:

Patentovaný lištový systém predĺženia dosky stola umožňuje jednoduché a funkčné rozloženie jednou osobou, pričom pri ľubovoľnom rozložení je stôl plne stabilný. Jeho stabilitu zabezpečujú najkvalitnejšie oceľové lišty s guľôčkovým posuvom od európskeho výrobcu. Na spodnej podstave sú špeciálne plastové klzáky, vďaka ktorým je možné stôl jednoducho 

Vyberte si luxusný a moderný jedálenský stôl

Jedálenské stoly, ktoré Vám ponúkame, sa opierajú o aktuálne dizajnové trendy v kuchyniach a jedálňach a preferujú tzv.pure line, čiže  jednoduchosť tvaru a účelnosť. Tomu zodpovedá moderný jedálenský  stôl, kus nábytku pýšiaci sa designom, rovnými líniami, odolným a ľahko čistiacim sa povrchom. Ak ho umiestnite do priestoru, prisuniete pár stoličiek a získate nielen jedinečný solitaire, ale tiež priestor pre väčší počet stravníkov. Nezabúdajme, že za jedálenským stolom sa stretávajú nielen hostia a všetci členovia domácnosti za účelom stravovania, no veľakrát sa pri ňom preberajú tie najrôznejšie udalosti i dôležité rozhodnutia. Jedálenský stôl sa tak stáva akýmsi symbolom rodinnej súdržnosti a vzájomnej komunikácie. Je preto veľmi dôležité dbať pri jeho výbere nielen na elegantný design, kvalitné materiály rôznych prevedení a ich precízne spracovanie, ale aj dostatočne zodpovedajúci modelový variant.

Tabuľka dát

Výška75 cm
Šírka140 (188) cm
Hĺbka89 cm
Hmosnosť88 kg
Rozmer balenia138 x 8,5 x 62 cm, 114,5 x 16 x 49 cm, 102 x 15 x 97 cm
Hmotnosť balenia29 kg, 18 kg, 41 kg
Dodacia doba14 - 21 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Luxusný rozkladací jedálenský stôl XENON 140-188cm šeda

Luxusný rozkladací jedálenský stôl XENON 140-188cm šeda

Luxusný rozkladací jedálenský stôl XENON s nádherným vysokým leskom je určený do moderného interiéru. Jedálenský stôl má dĺžku 140cm a šírku 89 cm. Jeho výška je 75 cm. Stôl ponúka možnosť rozloženia, čím sa zväčší jeho dĺžka na 188 cm.  

30 ďalších produktov v rovnakej kategórii: