TV stolík s otočným stojanom Hubertus ROMA 2 šedá

Nový produkt

TV stolík Roma 2 je určený pre plazmové, LCD, LED  televízory s uhlopriečkou do 55" (140 cm). Jeho celková nosnosť je 40 kg. TV stolík obsahuje otočný stojan, ktorý slúži na upevnenie televízora s možnosťou natáčania do pravej alebo ľavej strany.

Viac detailov

dodanie 2-3 týždne

279,00 € s DPH

Detaily

TV stolík s otočným stojanom pre LCD, plazma televízory - Roma 2

TV stolík Roma je určený pre plazmové, LCD, LED  televízory s uhlopriečkou do 55" (140 cm). Jeho celková nosnosť je 40 kg. TV stolík obsahuje otočný stojan, ktorý slúži na upevnenie televízora s možnosťou natáčania do pravej alebo ľavej strany. Stojan sa dokáže natáčať v rozsahu 360° a má 2 ks sklenených políc z tvrdeného skla. Sklenené poličky TV stolíka s rozmermi 440 x 350 mm majú nosnosť 8kg. Stojan TV stolíka má výšku 1260 mm, na bočných stranách obsahuje 5 boxov (každý s výškou 220 mm) na odkladanie napr. CD/DVD a samozrejmosťou je možnosť skrytia káblov. Súčasťou balenia je aj náradie potrebné k montáži.

Držiak obrazovky je v cene - maximálny rozostup dier so závitom na zadnej stene TV, je 600 mm na šírku a 450 mm na výšku. V zadnej časti stavby (v stĺpci), sú káblové kanály, ktoré umožňujú zakryť všetky káble a drôty od audio-video techniky.

POZOR: ak máte TV s väčšou konfiguráciou dier, napr. VESA štandard 800 x 400, pošlite nám túto informáciu pred zakúpením TV stolíka na e-mail a štandardné prvky na montáž TV obrazovky bude možné vymeniť za dlhšie ešte pred odoslaním.

Farebné prevedenie TV stolíka ROMA 2

TV stolík ROMA 2 sa vyrába vo farebnom prevedení:

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných TV stolíkov a TV stojanov na rôzne typy televízorov. Teraz prichádza s novým modelom praktického kompaktného TV stolíka / TV stojana pod plazmové, LCD, LED televízory štýlového dvojpolicového prevedenia s možnosťou inštalácie celej rady príslušenstva. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného TV stolíka / TV stojana.

Použité materiály pre TV stolík Roma

Základným materiálom pre výrobu modelov televíznych stolíkov z tejto kolekcie je vysokolesklá MDF doska HUBERTUS SUPER LESK, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre TV stolíky je kvalitná technológia vysokého lesku, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre TV stolíky s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky TV stolíkov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa poúžívajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Správny výber TV stolíka je dôležitý

Stolík alebo stojan na televízor dnes tvorí dôležitú a neodmysliteľnú súčasť každej domácnosti, ktorá elegantne dotvára váš interiér, preto je veľmi dôležité si vybrať ten správny TV stolík. Je dôležité si odpovedať na dve otázky: na čo budeme TV stolík používať a ako má vyzerať? Ak na TV stolík chcete položiť, príp. zavesiť len samotný televízor, postačí vám jednoduchý TV stolík. V prípade, že na TV stolíku chcete mať uloženú ďalšiu elektroniku, domáce kino či rôzne príslušenstvo - mali by ste počítať s väčším priestorom, zásuvkami  alebo policami. Tie môžu byť voľné,viditeľné alebo ukryté za dvierkami TV stolíka tak, ako aj všetky prepojovacie káble. V našej ponuke nájdete TV stolíky a stojany rôznych tvarov, kompatibility, materiálov, farieb, moderné aj konzervatívne a je len na vás, aký si vyberiete. Správny výber TV stolíka vám tak zaručí nielen pohodu a spokojnosť pri sledovaní programov, no zároveň zharmonizuje, či ozvláštni váš príbytok.

Tabuľka dát

Výška126 cm
Šírka90 cm
Hĺbka59 cm
Hmosnosť45 kg
Nosnosť40 kg
Maximálna uhlopriečka55"
Nosnosť poličky8 kg
Podsvietenienie
Rozmer balenia122 x 12 x 35 cm, 93 x 10 x 65 cm
Hmotnosť balenia18,5 kg, 26,5 kg
Dodacia doba14 - 21 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

TV stolík s otočným stojanom Hubertus ROMA 2 šedá

TV stolík s otočným stojanom Hubertus ROMA 2 šedá

TV stolík Roma 2 je určený pre plazmové, LCD, LED  televízory s uhlopriečkou do 55" (140 cm). Jeho celková nosnosť je 40 kg. TV stolík obsahuje otočný stojan, ktorý slúži na upevnenie televízora s možnosťou natáčania do pravej alebo ľavej strany.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: