TV stolík s otočným stojanom Hubertus ROMA 2 biela

Nový produkt

TV stolík Roma 2 je určený pre plazmové, LCD, LED  televízory s uhlopriečkou do 55" (140 cm). Jeho celková nosnosť je do 40 kg. TV stolík obsahuje otočný stojan, ktorý slúži na upevnenie televízora s možnosťou natáčania do pravej alebo ľavej strany.

Viac detailov

dodanie 2-3 týždne

279,00 € s DPH

Detaily

TV stolík s otočným stojanom pre LCD, plazma televízory - Roma 2

TV stolík Roma je určený pre plazmové, LCD, LED  televízory s uhlopriečkou do 55" (140 cm). Jeho celková nosnosť je 40 kg. TV stolík obsahuje otočný stojan, ktorý slúži na upevnenie televízora s možnosťou natáčania do pravej alebo ľavej strany. Stojan sa dokáže natáčať v rozsahu 360° a má 2 ks sklenených políc z tvrdeného skla. Sklenené poličky TV stolíka s rozmermi 440 x 350 mm majú nosnosť 8kg. Stojan TV stolíka má výšku 1260 mm, na bočných stranách obsahuje 5 boxov (každý s výškou 220 mm) na odkladanie napr. CD/DVD a samozrejmosťou je možnosť skrytia káblov. Súčasťou balenia je aj náradie potrebné k montáži.

Držiak obrazovky je v cene - maximálny rozostup dier so závitom na zadnej stene TV, je 600 mm na šírku a 450 mm na výšku. V zadnej časti stavby (v stĺpci), sú káblové kanály, ktoré umožňujú zakryť všetky káble a drôty od audio-video techniky.

POZOR: ak máte TV s väčšou konfiguráciou dier, napr. VESA štandard 800 x 400, pošlite nám túto informáciu pred zakúpením TV stolíka na e-mail a štandardné prvky na montáž TV obrazovky bude možné vymeniť za dlhšie ešte pred odoslaním.

Farebné prevedenie TV stolíka ROMA

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných TV stolíkov a TV stojanov na rôzne typy televízorov. Teraz prichádza s novým modelom praktického kompaktného TV stolíka / TV stojana pod plazmové, LCD, LED televízory štýlového dvojpolicového prevedenia s možnosťou inštalácie celej rady príslušenstva. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného TV stolíka / TV stojana.

Použité materiály pre TV stolík Roma 2

Základným materiálom pre výrobu modelov televíznych stolíkov z tejto kolekcie je vysokolesklá MDF doska HUBERTUS SUPER LESK, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre TV stolíky je kvalitná technológia vysokého lesku, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre TV stolíky s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky TV stolíkov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa používajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Správny výber TV stolíka je dôležitý

Stolík alebo stojan na televízor dnes tvorí dôležitú a neodmysliteľnú súčasť každej domácnosti, ktorá elegantne dotvára váš interiér, preto je veľmi dôležité si vybrať ten správny TV stolík. Je dôležité si odpovedať na dve otázky: na čo budeme TV stolík používať a ako má vyzerať? Ak na TV stolík chcete položiť, príp. zavesiť len samotný televízor, postačí vám jednoduchý TV stolík. V prípade, že na TV stolíku chcete mať uloženú ďalšiu elektroniku, domáce kino či rôzne príslušenstvo - mali by ste počítať s väčším priestorom, zásuvkami  alebo policami. Tie môžu byť voľné, viditeľné alebo ukryté za dvierkami TV stolíka tak, ako aj všetky prepojovacie káble. V našej ponuke nájdete TV stolíky a stojany rôznych tvarov, kompatibility, materiálov, farieb, moderné aj konzervatívne a je len na vás, aký si vyberiete. Správny výber TV stolíka vám tak zaručí nielen pohodu a spokojnosť pri sledovaní programov, no zároveň zharmonizuje, či ozvláštni váš príbytok.

Tabuľka dát

Výška126
Šírka90 cm
Hĺbka59 cm
Hmosnosť45 kg
Nosnosť40 kg
Maximálna uhlopriečka55"
Nosnosť poličky8 kg
Podsvietenienie
Rozmer balenia122 x 12 x 35 cm, 93 x 10 x 65 cm
Hmotnosť balenia18,5 kg, 26,5 kg
Dodacia doba14 - 21 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

TV stolík s otočným stojanom Hubertus ROMA 2 biela

TV stolík s otočným stojanom Hubertus ROMA 2 biela

TV stolík Roma 2 je určený pre plazmové, LCD, LED  televízory s uhlopriečkou do 55" (140 cm). Jeho celková nosnosť je do 40 kg. TV stolík obsahuje otočný stojan, ktorý slúži na upevnenie televízora s možnosťou natáčania do pravej alebo ľavej strany.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: