TV stolík stojan VENTO biela

Nový produkt

TV stolík Vento je určený pre TV s uhlopriečkou do 65" (163 cm). Jeho celková nosnosť je 35kg. Sklenené poličky TV stolíka majú  nosnosť max. 6 kg.

Luxusný TV stojan VENTO prakticky a elegantne vyrieši umiestnenie TV. 

Viac detailov

dodanie 2-3 týždne

299,00 € s DPH

Detaily

TV stolík s podsvietením pre LCD, plazma televízory - Vento

TV stolík VENTO je určený pre televízory s uhlopriečkou do 65" (189 cm). Jeho celková nosnosť je 35 kg. Police TV stolíka sú vyrobená z tvrdeného skla o hrúbke 6 mm. Samozrejmosťou je možnosť skrytia káblov. Súčasťou balenia je aj náradie potrebné k montáži.

Držiak obrazovky je v cene - maximálny rozostup dier so závitom na zadnej stene TV, je 600 mm na šírku a 450 mm na výšku. V zadnej časti stavby (v stĺpci), sú káblové kanály, ktoré umožňujú zakryť všetky káble a drôty od audio-video techniky.

POZOR: ak máte TV s väčšou konfiguráciou dier, napr. VESA štandard 800 x 400, pošlite nám túto informáciu pred zakúpením TV stolíka na e-mail a štandardné prvky na montáž TV obrazovky bude možné vymeniť za dlhšie ešte pred odoslaním.

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných TV stolíkov a TV stojanov na rôzne typy televízorov. Teraz prichádza s novým modelom praktického kompaktného TV stolíka / TV stojana štýlového dvojpolicového prevedenia s možnosťou inštalácie celej rady príslušenstva. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného TV stolíka / TV stojana.

Farebné prevedenie TV stolíka Vento

Použité materiály pre TV stolík Vento

Základným materiálom pre výrobu modelov televíznych stolíkov z tejto kolekcie je vysokolesklá MDF doska HUBERTUS SUPER LESK, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre TV stolíky je kvalitná technológia vysokého lesku, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre TV stolíky s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky TV stolíkov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa používajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Správny výber TV stolíka je dôležitý

Stolík alebo stojan na televízor dnes tvorí dôležitú a neodmysliteľnú súčasť každej domácnosti, ktorá elegantne dotvára váš interiér, preto je veľmi dôležité si vybrať ten správny TV stolík. Je dôležité si odpovedať na dve otázky: na čo budeme TV stolík používať a ako má vyzerať? Ak na TV stolík chcete položiť, príp. zavesiť len samotný televízor, postačí vám jednoduchý TV stojan.  V prípade, že na TV stolíku chcete mať uloženú ďalšiu elektroniku, domáce kino či rôzne príslušenstvo - mali by ste počítať s väčším priestorom, zásuvkami  alebo policami. Tie môžu byť voľné viditeľné alebo ukryté za dvierkami TV stolíka tak, ako aj všetky prepojovacie káble. V našej ponuke nájdete TV stolíky a stojany rôznych tvarov, kompatibility, materiálov, farieb, moderné aj konzervatívne a je len na vás, aký si vyberiete. Správny výber TV stolíka vám tak zaručí nielen pohodu a spokojnosť pri sledovaní programov, no zároveň zharmonizuje, či ozvláštni váš príbytok.

Tabuľka dát

Výška110
Šírka120
Hĺbka50
Nosnosť35 kg
Maximálna uhlopriečka55"
Nosnosť poličky6kg
Podsvietenienie
Rozmer balenia131 x 22 x 63 cm
Hmotnosť balenia36 kg
Dodacia doba14 - 21 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

TV stolík stojan VENTO biela

TV stolík stojan VENTO biela

TV stolík Vento je určený pre TV s uhlopriečkou do 65" (163 cm). Jeho celková nosnosť je 35kg. Sklenené poličky TV stolíka majú  nosnosť max. 6 kg.

Luxusný TV stojan VENTO prakticky a elegantne vyrieši umiestnenie TV. 

15 ďalších produktov v rovnakej kategórii: