TV stolík stojan VENTO biela lesk

Nový produkt

TV stolík VENTO je určený pre TV s uhlopriečkou do 65" (163 cm). Jeho celková nosnosť je 35kg. Sklenené poličky TV stolíka majú  nosnosť max. 6 kg.

Luxusný TV stojan VENTO prakticky a elegantne vyrieši umiestnenie TV. 

Viac detailov

dodanie 2-3 týždne

299,00 € s DPH

Detaily

TV stolík s podsvietením pre LCD, plazma televízory - Vento

TV stolík VENTO je určený pre televízory s uhlopriečkou do 65" (164 cm). Jeho celková nosnosť je 35 kg. Police TV stolíka sú vyrobená z tvrdeného skla o hrúbke 6 mm. Samozrejmosťou je možnosť skrytia káblov. Súčasťou balenia je aj náradie potrebné k montáži.

Držiak obrazovky je v cene - maximálny rozostup dier so závitom na zadnej stene TV, je 600 mm na šírku a 450 mm na výšku. V zadnej časti stavby (v stĺpci), sú káblové kanály, ktoré umožňujú zakryť všetky káble a drôty od audio-video techniky.

POZOR: ak máte TV s väčšou konfiguráciou dier, napr. VESA štandard 800 x 400, pošlite nám túto informáciu pred zakúpením TV stolíka na e-mail a štandardné prvky na montáž TV obrazovky bude možné vymeniť za dlhšie ešte pred odoslaním.

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných TV stolíkov a TV stojanov na rôzne typy televízorov. Teraz prichádza s novým modelom praktického kompaktného TV stolíka / TV stojana štýlového dvojpolicového prevedenia s možnosťou inštalácie celej rady príslušenstva. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného TV stolíka / TV stojana.

Farebné prevedenie TV stolíka Vento

Použité materiály pre TV stolík Vento

Základným materiálom pre výrobu modelov televíznych stolíkov z tejto kolekcie je vysokolesklá MDF doska HUBERTUS SUPER LESK, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre TV stolíky je kvalitná technológia vysokého lesku, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre TV stolíky s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky TV stolíkov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa používajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Správny výber TV stolíka je dôležitý

Stolík alebo stojan na televízor dnes tvorí dôležitú a neodmysliteľnú súčasť každej domácnosti, ktorá elegantne dotvára váš interiér, preto je veľmi dôležité si vybrať ten správny TV stolík. Je dôležité si odpovedať na dve otázky: na čo budeme TV stolík používať a ako má vyzerať? Ak na TV stolík chcete položiť, príp. zavesiť len samotný televízor, postačí vám jednoduchý TV stojan.  V prípade, že na TV stolíku chcete mať uloženú ďalšiu elektroniku, domáce kino či rôzne príslušenstvo - mali by ste počítať s väčším priestorom, zásuvkami  alebo policami. Tie môžu byť voľné viditeľné alebo ukryté za dvierkami TV stolíka tak, ako aj všetky prepojovacie káble. V našej ponuke nájdete TV stolíky a stojany rôznych tvarov, kompatibility, materiálov, farieb, moderné aj konzervatívne a je len na vás, aký si vyberiete. Správny výber TV stolíka vám tak zaručí nielen pohodu a spokojnosť pri sledovaní programov, no zároveň zharmonizuje, či ozvláštni váš príbytok.

Tabuľka dát

Výška108
Šírka120
Hĺbka50
Nosnosť35 kg
Maximálna uhlopriečka55"
Nosnosť poličky6kg
Podsvietenienie
Rozmer balenia128 x 13 x 60cm , 112x17x38cm
Hmotnosť balenia47 kg
Dodacia doba14 - 21 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

TV stolík stojan VENTO biela lesk

TV stolík stojan VENTO biela lesk

TV stolík VENTO je určený pre TV s uhlopriečkou do 65" (163 cm). Jeho celková nosnosť je 35kg. Sklenené poličky TV stolíka majú  nosnosť max. 6 kg.

Luxusný TV stojan VENTO prakticky a elegantne vyrieši umiestnenie TV. 

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: