TV stolík stojan s LED podsvietením Marino Max capucino

Nový produkt

TV stolík Marino Max je určený pre plazmové, LCD, LED  televízory s uhlopriečkou do 75" (189 cm). Jeho celková nosnosť je 40 kg. Sklenená polička TV stolíka je podsvietená LED diódami a má nosnosť max. 10 kg.

Viac detailov

dodanie 2-3 týždne

389,00 € s DPH

Detaily

TV stolík s podsvietením pre LCD, plazma televízory - Marino Max

TV stolík Marino Max je určený pre plazmové, LCD, LED  televízory s uhlopriečkou do 75" (189 cm). Jeho celková nosnosť je 40 kg. Sklenená polička TV stolíka je podsvietená LED diódami a má nosnosť max. 10 kg. Spodná polica má nosnosť 25 kg. Vrchná polica TV stolíka je vyrobená z tvrdeného skla o hrúbke 6 mm. Samozrejmosťou je možnosť skrytia káblov. Súčasťou balenia je aj náradie potrebné k montáži.

Držiak obrazovky je v cene - maximálny rozostup dier so závitom na zadnej stene TV, je 600 mm na šírku a 450 mm na výšku. V zadnej časti stavby (v stĺpci), sú káblové kanály, ktoré umožňujú zakryť všetky káble a drôty od audio-video techniky.

POZOR: ak máte TV s väčšou konfiguráciou dier, napr. VESA štandard 800 x 400, pošlite nám túto informáciu pred zakúpením TV stolíka na e-mail a štandardné prvky na montáž TV obrazovky bude možné vymeniť za dlhšie ešte pred odoslaním.

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných TV stolíkov a TV stojanov na rôzne typy televízorov. Teraz prichádza s novým modelom praktického kompaktného TV stolíka / TV stojana štýlového jednopolicového prevedenia s možnosťou inštalácie celej rady príslušenstva. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného TV stolíka / TV stojana.

Farebné prevedenie TV stolíka MARINO MAX

TV stolík MARINO MAX sa vyrába vo farebnom prevedení:

Elegantné LED podsvietenie

TV stolík Marino Max obsahuje jeden z populárnych dizajnových prvkov moderného interiéru, ktorý umocní zážitok zo sledovania TV a zároveň dotvára atmosféru - LED podsvietenie. To je realizované pomocou LED pásov na zadnej strane dosky TV stolíka s držiakom. Sklenená polička TV stolíka je nasvietená klasickými LED diódami, ktoré pri večernom sledovaní pôsobia luxusne.

Použité materiály pre TV stolík Marino Max

Základným materiálom pre výrobu modelov televíznych stolíkov z tejto kolekcie je vysokolesklá MDF doska HUBERTUS SUPER LESK, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre TV stolíky je kvalitná technológia vysokého lesku, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre TV stolíky s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky TV stolíkov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa používajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Správny výber TV stolíka je dôležitý

Stolík alebo stojan na televízor dnes tvorí dôležitú a neodmysliteľnú súčasť každej domácnosti, ktorá elegantne dotvára váš interiér, preto je veľmi dôležité si vybrať ten správny TV stolík. Je dôležité si odpovedať na dve otázky: na čo budeme TV stolík používať a ako má vyzerať? Ak na TV stolík chcete položiť, príp. zavesiť len samotný televízor, postačí vám jednoduchý TV stolík. V prípade, že na TV stolíku chcete mať uloženú ďalšiu elektroniku, domáce kino či rôzne príslušenstvo - mali by ste počítať s väčším priestorom, zásuvkami  alebo policami. Tie môžu byť voľné viditeľné alebo ukryté za dvierkami TV stolíka tak, ako aj všetky prepojovacie káble. V našej ponuke nájdete TV stolíky a stojany rôznych tvarov, kompatibility, materiálov, farieb, moderné aj konzervatívne a je len na vás, aký si vyberiete. Správny výber TV stolíka vám tak zaručí nielen pohodu a spokojnosť pri sledovaní programov, no zároveň zharmonizuje, či ozvláštni váš príbytok.

Tabuľka dát

Výška134 cm
Šírka100 cm
Hĺbka55 cm
Nosnosť40 kg
Maximálna uhlopriečka70"
Nosnosť poličky10 kg
Podsvietenieáno
Rozmer balenia131 x 22 x 63 cm
Hmotnosť balenia36 kg
Dodacia doba21 - 31 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

TV stolík stojan s LED podsvietením Marino Max capucino

TV stolík stojan s LED podsvietením Marino Max capucino

TV stolík Marino Max je určený pre plazmové, LCD, LED  televízory s uhlopriečkou do 75" (189 cm). Jeho celková nosnosť je 40 kg. Sklenená polička TV stolíka je podsvietená LED diódami a má nosnosť max. 10 kg.

16 ďalších produktov v rovnakej kategórii: