TV stolík / stojan LUNA vysoký lesk

Nový produkt

 TV stolík LUNA s nadčasovým dizajnom  je určený pre plazmové, LCD a LED  televízory s uhlopriečkou do 65" (163 cm). Jeho celková nosnosť je do 35 kg.

Viac detailov

dodanie 2-3 týždne

419,00 € s DPH

Detaily

TV stolík LUNA pre LCD, plazma TV

TV stolík LUNA s nadčasovým dizajnom  je určený pre plazmové, LCD a LED  televízory s uhlopriečkou do 65" (163 cm). Jeho celková nosnosť je do 35 kg. V TV stolík má rozmery 1400 x 665 x 535 mm.

Farebné prevedenie TV stolíka LUNA

TV stolík MONACO 2 sa vyrába vo farebnom prevedení:

Naša firma sa zaoberá predajom kvalitných TV stolíkov a televíznych stojanov na rôzne typy televízorov. Teraz prichádza s novým modelom praktického kompaktného TV stolíka pod plazmové, LCD a LED televízory štýlového prevedenia s možnosťou inštalácie celej rady príslušenstva. Moderný design a jednoduchá montáž sú hlavnými prednosťami tohto elegantného televízneho stolíka.

Použité materiály pre TV stolík LUNA

Základným materiálom pre výrobu modelov televíznych stolíkov z tejto kolekcie je vysokolesklá MDF doska HUBERTUS SUPER LESK, ktorá je výhradne vyrábaná a distribuovaná spoločnosťou HUBERTUS Design. Kľúčovým prvkom použitých dosiek pre TV stolíky je kvalitná technológia vysokého lesku, preto pri výrobe tohto materiálu je zachovaný vysoký štandard výroby a čistota v závode.

Každý povrch dosiek pre TV stolíky s vysokým leskom je krytý ďalšou ochrannou fóliou, ktorá je odobratá až po dokončení montáže nábytku.

Dosky televíznych stolíkov s vysokým leskom (podobne ako sklo) sú veľmi univerzálny materiál, ktorý môže nájsť široké uplatnenie v rôznych typoch nábytku - a preto sa poúžívajú na najnovšie kolekcie "HUBERTUS ELEGANCE" (na rozdiel od TV a kancelárskeho nábytku) - napr.: jedálenské stoly a konferenčné stolíky, rovnako ako na kúpeľňový nábytok v nadchádzajúcej budúcnosti.

Správny výber TV stolíka je dôležitý

Stolík alebo stojan na televízor dnes tvorí dôležitú a neodmysliteľnú súčasť každej domácnosti, ktorá elegantne dotvára váš interiér, preto je veľmi dôležité si vybrať ten správny TV stolík. Je dôležité si odpovedať na dve otázky: na čo budeme televízny stolík používať a ako má vyzerať? Ak na televízny stolík chcete položiť, príp. zavesiť len samotný televízor, postačí vám jednoduchý TV stolík. V prípade, že na TV stolíku chcete mať uloženú ďalšiu elektroniku, domáce kino či rôzne príslušenstvo - mali by ste počítať s väčším priestorom, zásuvkami  alebo policami. Tie môžu byť voľné,viditeľné alebo ukryté za dvierkami televízneho stolíka tak, ako aj všetky prepojovacie káble. V našej ponuke nájdete TV stolíky a stojany rôznych tvarov, kompatibility, materiálov, farieb, moderné aj konzervatívne a je len na vás, aký si vyberiete. Správny výber TV stolíka vám tak zaručí nielen pohodu a spokojnosť pri sledovaní programov, no zároveň zharmonizuje, či ozvláštni váš príbytok.

Tabuľka dát

Výška66,5cm
Šírka140cm
Hĺbka53,5cm
Nosnosť35 kg
Maximálna uhlopriečka75"
Podsvietenienie
Rozmer balenia124 x 26 x 54 cm, 122 x 9 x 48 cm
Hmotnosť balenia32 kg, 10 kg
Dodacia doba21 - 31 dní

Recenzie

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

TV stolík / stojan LUNA vysoký lesk

TV stolík / stojan LUNA vysoký lesk

 TV stolík LUNA s nadčasovým dizajnom  je určený pre plazmové, LCD a LED  televízory s uhlopriečkou do 65" (163 cm). Jeho celková nosnosť je do 35 kg.

21 ďalších produktov v rovnakej kategórii: